Як знайти спільну мову з колегами. Як знайти мову з новим колективом.

Позаду всі етапи співбесіди, ви прийняті на нову роботу і відчуваєте деяке хвилювання. Чи зможете ви подружитися з колективом, чи зумієте знайти спільну мову з колегами? Це хвилює кожну людину при влаштуванні на нову роботу, в особливості тих - хто звільнився зі старого місця з причини конфліктів з колективом.
Інструкція
1
Найправильніша політика новачка в колективі - спостереження. Оцінювати потрібно загальну атмосферу колективу, принципи спілкування колег один з одним, манеру одягатися і т.д. З'ясуйте, як йдуть справи з обідньою перервою - прийнято обідати разом чи окремо від колег, як часто можна відлучатися на перекур або в найближчий магазин і інші особливості робочого дня на новому місці. Зверніть увагу на прийняту форму одягу, в перший час не варто демонструвати свою виражену індивідуальність у виборі наряда.Етім ви можете спровокувати негативне ставлення у частини співробітників на новому місці работи.В належить дотримуватися загальноприйняті стандарти, або ви ризикуєте не спрацюватися в новому колективі. Якщо ви відчуваєте невпевненість і не знаєте, як саме побудувати взаємини з колегами на перших порах - придивіться до лідера. У кожному колективі є лідер, до думки якого все прислухаються. Завоювавши розташування лідера, ви полегшите собі задачу вливання в новий колектив.
2
З перших днів намагайтеся витримувати певну дистанцію між вами і колегами, не прагніть до панібратські відносинам. Поки ви не розібралися - хто і що з себе представляє, краще робити упор на свої професійні якості. Адже в першу чергу ви - професіонал, якому керівництво довірило певний фронт роботи. Виконуючи свою роботу чітко, акуратно і в належний час - ви мимоволі завоюєте повагу нових колег.
3
На перших порах не відмовляйтеся від корпоративних заходів. У неформальній обстановці можна дізнатися багато нових нюансів, які не видно в звичайному робочому режимі. Проте розслаблятися на корпоративах не варто - за вами пильно спостерігають і постійно оцінюють. Приготуйтеся до того, що вас будуть постійно порівнювати з вашим попередником, і стереотип ставлення до нього може мимоволі перейти на вас. Якщо ви відчуєте цей момент - не реагуйте зауваженнями на адресу колег, намагайтеся поставитися до цього з розумінням.
4
Після певного часу, коли більшість колег вас оцінило як хорошого співробітника і приємного в спілкуванні людини - можна вибрати в колективі друзів за інтересами. При вдало сформованих відносинах з колегами випробувальний термін пройде успішно, і можливість утриматися на новому місці роботи вам практично гарантована.
Зверніть увагу
Уникайте робити компліменти без потреби - нещирість може викликати недовіру нових колег. Намагайтеся на перших порах говорити з колегами чітко по справі, без зайвих емоцій. Не робіть критичних зауважень на адресу начальства.
Корисна порада
Не реагуйте на різкі негативні зауваження, можливо - вам просто влаштовують перевірку на емоційну стійкість. В перший час не діліться особистою інформацією, яка не входить в анкетні дані.
Перші робочі дні в новому місці завжди хвилююче. Незнайома обстановка, нові люди ... Певний час для «притирання» буде потрібно в будь-якому колективі. Навіть якщо це колектив з усталеними традиціями і що склалися нормами поведінки, потрібно бути уважним до всіх його правилам, особливо на початковому етапі трудової діяльності.
Інструкція
1
Ніколи не запізнюйтесь на роботу. Краще прийти завчасно. Цей один з основних моментів трудової дисципліни. Як правило, керівник або інший співробітник повинен представити вас всьому колективу. Або ви можете попросити зробити це. Це дозволить дещо полегшити процес вливання в нову команду, так як вже прозвучить інформація про ваші здібності і очікуваннях компанії від вашої діяльності.
2
У будь-якому колективі завжди знайдеться людина, яка допоможе вам ознайомитися з робочим місцем, введе в робочий процес і дасть інформацію за основними правилами компанії. Задайте йому ваші запитання з приводу особливостей комунікації в колективі, розпорядку робочого дня: наявність кава-пауз, часу початку і закінчення роботи, чи можна влаштовувати перерви і яка їхня тривалість, чи прийнято затримуватися після закінчення трудового дня. Дізнайтеся у нього також особливості стилю одягу в колективі, чи існують якісь традиції чи сформовані звички.
3
Зазвичай в компаніях існує певний дрес-код. Не варто надягати на роботу самий яскраві або непереборні наряди з вашого гардеробу. Він вам ще знадобиться для корпоративних вечорів. Краще вдягатися стримано, без надмірностей, по-діловому, але зі смаком.
4
Налаштуйтеся позитивно. При спілкуванні з будь-яким новим колегою будьте доброзичливі, уважні, привітні, але в той же час стримані. Намагайтеся частіше посміхатися, але будьте природні. Фальшива посмішка може охарактеризувати вас як нещирого людини.
5
Щоб легше знайти було загальний мову, в перший час поспостерігайте за стилем роботи співробітників. Проявляйте максимум уваги і зацікавленості до того, що радять і кажуть вам колеги, особливо якщо це стосується нюансів вашої діяльності.
6
Поважайте думку не лише керівництва, а й кожного співробітника. Не намагайтеся сподобатися всім і кожному. Не прагніть до швидких панібратські відносинам з колегами. З часом ви самі зрозумієте з ким можна зблизитися, а з ким - не варто.
7
Не варто в бесіді з новими колегами використовувати часті порівняння зі своїм колишнім місцем роботи. Незалежно від того, приводите ви порівняння позитивних чи негативних сторін умов роботи, процесу, це може бути розцінено неоднозначно. Ні в якому разі не критикуйте і не висловлюйтеся різко на адресу нового керівництва та його підлеглих. Ви ще недостатньо провели часу в цьому колективі, щоб об'єктивно оцінити ситуацію.
8
Не бійтеся робити помилки. На перших порах їх можна легко пояснити. Задавайте питання, радьтеся. Гірше буде, якщо ви будете допускати недоліки, будучи вже постійним працівником.
Корисна порада
Навіть якщо перший робочий день пройшов не так як ви його планували, не зневіряйтеся. Пам'ятайте, що легко знайти контакт з новими колегами в першу ж хвилину - всього лише міф.