Як визначити наявність в організмі паразитів.

Частий випадок, коли діагностика хворого органу не виявляє істотних змін. А напади болю або просто погане самопочуття продовжують турбувати. Так можуть проявляти себе глистяні інвазії - зараження глистами. Вони дуже часто маскуються під виглядом інших захворювань і роками отруюють організм, вносячи зміни в роботу внутрішніх органів.
Інструкція
1
Співіснування з паразитами не проходить безслідно для здоров'я, оскільки гельмінти харчуються тією ж їжею, що й людина. Тому навіть найменше зараження глистами супроводжується зниженням маси тіла.
2
Одними з перших ознак зараження глистами є розлади травлення (запори, проноси, нудота і блювота). Нерідко виникають спастичні болі в животі, свербіж навколо анального отвору. У важких випадках глисти викликають непрохідність кишечника або апендицит (запалення червоподібного відростка).
3
В процесі своєї життєдіяльності паразити виробляють токсини, які отруюють весь організм. Особливо страждає мозок і центральна нервова система. Це проявляється безпричинними нападами агресії, дратівливістю, головними болями, млявістю, апатією, нездужанням і сонливістю.
4
Від інтоксикації і здатності деяких видів паразитів відкладати свої личинки в тканинах страждає м'язова система. Це проявляється болями у м'язах, освітою ущільнень в тканинах, які згодом здатні перероджуватися в злоякісні новоутворення.
5
Деякі види паразитів (наприклад, аскариди) відкладають свої личинки в бронхах, легенях і викликають хронічний кашель і нежить. При спадкової схильності до бронхіальної астми вони можуть стати пусковим механізмом у розвитку захворювання. У важких випадках паразитування в легенях викликає безпричинні напади задухи.
6
Паразитування в мозку, а також хронічна інтоксикація здатні надавати нервово-паралітичну дію і виявлятися хворобами мозку - енцефалітом, шизофренією, епілепсією.
7
Локалізація паразитів у печінці викликає жовтушність, набряки, біль у правому підребер'ї, застій жовчі.
8
Накопичені в організмі токсини, що виробляються гельмінтами, підвищують сприйнятливість до різних алергенів. Це проявляється раптової алергією (частіше кропив'янкою), у тому числі і на продукти.
9
Серед інших ознак зараження глистами відомо нічне нетримання сечі, слинотеча, скрегіт зубами, стійкий свербіж в очах, прискорене серцебиття, почуття страху і тривога.
Корисна порада
При виникненні будь-якого захворювання можна виключати зараження глистами. Можливо, саме вони стали причиною хвороби. У цьому випадку на позитивний результат від лікування можна розраховувати тільки після дегельмінтизації.