Як збільшити файл підкачки ?

У користувачів комп'ютерів з малим об'ємом оперативної пам'яті часто виникають проблеми, пов'язані з малою або погіршується продуктивністю системи. Іноді стан справ можна трохи поліпшити, якщо збільшити файл підкачки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - операційна система Windows
Інструкція
1
Розглянемо метод збільшення файлу підкачки (swap file) на прикладі операційної системи Windows 2000. Для початку запустимо Панель управління і відкриємо в ній додаток «Система».
2
Перейдемо на вкладку «Додатково» і натиснемо на кнопку «Параметри швидкодії».
3
Інформація про обсяг файлу підкачки знаходиться в блоці «Віртуальна пам'ять». Натисніть кнопку «Змінити». В наступному вікні ви побачите список ваших жорстких дисків, нижче для кожного з них можна задати різний обсяг файлу підкачки. Має сенс тримати файл підкачки на найшвидшому диску в системі. Якщо у вас один фізичний жорсткий диск, який розбитий на кілька логічних дисків, то бажано розташувати файл підкачки на першому розділі (С :). Після внесення змін не забудьте натиснути кнопку «Поставити».
Зверніть увагу
Не ставте занадто великий обсяг файлу підкачки: це може привести до надмірної фрагментації жорсткого диска, і продуктивність системи серйозно ухудшітся.Помніте, що оперативна пам'ять працює набагато швидше, ніж жорсткий диск. Тому якщо у вас достатньо оперативки, файл підкачки потрібно робити маленьким. Так система буде працювати швидше.
Корисна порада
Для комп'ютера з об'ємом оперативної пам'яті в 512 Мб або 1 Гб рекомендується задати мінімальний розмір файлу підкачки, рівний 2048 Мб. Якщо оперативки в системі встановлено 2 Гб і більше, мінімальний розмір файлу підкачки можна зробити рівним 1024 Мб.Заметьте, що обсяг swap-файла задається в мегабайтах (1 Гб = 1024 Мб, 2 Гб = 2048 Мб).