Як полагодити пластикове вікно.

Незважаючи на те, що виробники сучасних пластикових вікон дбають про якість своєї продукції, таке вікно, як і будь-яка технічна система, схильне поломок. В деяких випадках для усунення несправності вікна не потрібно викликати представника сервісної служби, а можна спробувати усунути проблему своїми силами, економлячи час і фінанси.
Вам знадобиться
  • - спеціальний шестигранний ключ;
  • - машинне масло;
  • - викрутка або ніж.
Інструкція
1
Ремонт пластикових вікон почніть з визначення причини несправності. Відкрийте трохи стулку вікна. Правильно відрегульована стулка відкривається і закривається без сторонніх шумів. При наявності скреготу потрібно регулювання вікна. Стулка може чіплятися за раму зверху чи знизу. Якщо шум виходить з боку петель, то регулювання навряд чи допоможе, тут потрібна допомога кваліфікованого фахівця сервісного центру.
2
Якщо при відкриванні вікна ручка повертається зі скрипом, перевірте, чи немає в механізмі ручки сторонніх часток у вигляді піску або бруду. Очистіть фурнітуру, а потім змастіть машинним маслом.
3
поддуваніе з вікна може свідчити про те, що відповідна планка конструкції погано притискає запірну цапфу. Для усунення цієї неполадки переведіть цапфу в «зимовий» положення. Якщо цапфа НЕ зачіпається за відповідну планку, посуньте останню.
4
Якщо причина нещільного з'єднання криється в зносі гумового ущільнювача вікна, відкрийте його, вийміть ущільнювач і замініть на новий. Придбати новий гумовий ущільнювач ви зможете на підприємстві, що торгує пластиковими вікнами.
5
Якщо описані способи не привели до усунення несправності, і з вікна як і раніше дме, то, ймовірно, має місце заводський брак. Наприклад, стулка за розміром не відповідає конструкції вікна. В цьому випадку зверніться в сервісний центр для демонтажу вікна і установки нового.
6
Якщо в зимовий час на вікні утворюється полій, а склопакет промерзає, перевірте вікно на герметичність. Причиною може бути непрофесійна установка і монтаж конструкції, який виправити своїми силами буде важко. Зверніться у фірму, що виробляла установку, для заміни конструкції.
7
Якщо стулка вікна, перебуваючи в відкидному положенні, випадає, підніміть її вгору і одночасно підтягніть петлю на нижній рамі спеціальним шестигранним ключем. При виконанні такої процедура вам знадобиться помічник.
8
Ще одна несправність може виявитися при спробі закрити вікно. Якщо стулка зачіпає за раму, підніміть її вгору. Вставте шестигранний ключ в регулювальний отвір на нижній петлі стулки і акуратно поверніть його за годинниковою стрілкою. Перевірте правильність регулювання, відкривши і закривши вікно.