Як підключити до комп'ютера принтер.

Одним з найбільш важливих периферійних пристроїв для комп'ютера є принтер. Надрукувати фотографії, роздрукувати цікаві інтернет-статті, зберегти на папері повідомлення електронної пошти - для всього цього потрібна даний пристрій. Підключити принтер неважко, але потрібно пам'ятати декілька особливостей.
Вам знадобиться
  • Для підключення потрібно драйвер принтера і usb-кабель, що з'єднує його з комп'ютером. Але якщо драйвер завжди додається до принтера при покупці на спеціальному компакт-диску, то кабель необхідно придбати окремо. Не потрібно економити на кабелі, хороший екранований провід захистить принтер від перешкод і помилок. Купувати кабель з запасом довжини так само не варто, чим коротше кабель, тим нижча ймовірність помилок при передачі даних.
Інструкція
1
Якщо у вас немає диска з драйвером принтера, скачайте драйвер з сайту виробника. Часто на цих сайтах можна скачати оновлену версію програмного забезпечення для пристрою. Тому перевірити, чи немає на сайті оновленого драйвера можна і в тому випадку, якщо у вас є диск з драйверами. В свіжих драйверах виробник усуває помилки попередніх версій, доповнює програмне забезпечення новими функціями і робить його більш швидкодіючим.
2
Вставте диск в дисковод, або запустіть завантажену програму. Дотримуйтесь інструкцій програми-установника. Коли програма попросить підключити принтер, вставте usb-кабель в принтер і в порт комп'ютера, увімкніть принтер. Установка продовжиться автоматично. Іноді після установки потрібно перезавантажити комп'ютер. Якщо драйвер запропонує вам зробити це, погодьтеся на перезавантаження.
Зверніть увагу
Не приєднуйте принтер до комп'ютера до того, як програма установки драйверів запропонує вам зробити це, або до повної установки драйвера! Це може привести до неправильного встановлення драйверів і, як наслідок, невірного функціонуванню принтера.