Як прибрати кісточку на великому пальці.

Кісточки на великих пальцях представляють собою деформацію суглоба самого великого пальця стопи, яка є одним з усіх найбільш поширених захворювань ніг. Причинами виникнення таких кісточок на великому пальці до кінця поки не ясні, проте було відмічено, що досить велику роль в утворенні недуги грають плоскостопість, ендокринні порушення, генетика, остеопороз.
Інструкція
1
Попередити появу «кісточки» не можна, однак цілком можна зупинити або, принаймні, призупинити цей процес деформації.
2
При цьому на диво-супінатори або ортопедичні устілки особливо не розраховуйте. Безумовно, вони перерозподіляють частину навантаження на стопу, пом'якшуючи деякі симптоми хвороби, але її причини не усувають. Профілактикою ж недуги може бути зміцнення м'язів.
3
Коли кісточки з'являються через поздовжнього плоскостопості, тобто коли у стоп немає крутого зводу, а ноги швидко втомлюються, то непоганого результату можна досягти за допомогою гімнастики, що зміцнює м'язи гомілки і стопи. Але у випадку з поперечним плоскостопістю ситуація дещо інша. Адже занадто мало у нас мається керованих м'язів, несучих відповідальність саме за розвиток захворювання. Але і в такому разі не впадайте у відчай, зміцнюють вправи будуть все одно дуже корисні. Необхідно здійснювати повороти стоп в будь-які сторони, кругові обертання ними, масаж, а також обов'язкові щоденні теплі ванночки. Робіть цей комплекс оздоровлення ніг кожен день, і тоді ви зможете припинити зростання кісточки вельми надовго.
4
Фахівці народної медицини рекомендують також наносити прямо на кісточку йодну сітку. Це допоможе зняти запалення і зупинить зростання хрящової тканини.
5
Існує ще один засіб, який дозволить позбавитися від болю в кісточці. Натріть синій цибуля на тертці, накладіть на шматочок марлі, попередньо складену в два шари, і прикладайте до хворої кісточці, закріпивши пластиром. Потім надіньте зверху на ноги целофанові мішечки і так лягаєте спати. Вранці ноги вимийте, обсушіть і змастіть десятивідсотковим йодом. Процедуру повторити, щодня впродовж місяця.
6
Носіть взуття тільки на невисокому каблучку (в туфлях зовсім без каблука ходити немає потреби), в обов'язковому порядку - «дихаючу».
7
Якщо хрящова тканина, наросшая на голівці плеснової кістки, починає поступово перетворюватися в кісткову, то «кісточка» неодмінно заявить про себе постійним болем. У такій ситуації допоможе операція. Сьогодні існує велика кількість способів хірургічного виправлення стопи.