Як підключитися до інтернету через домашній телефон. Як створити підключення до інтернету через домашній телефон.

Щоб підключитися до інтернету, використовуючи телефонну лінію, а не широкосмуговий доступ, необхідна наявність DSL-модема або роутера. Якщо вам потрібно підключити декілька комп'ютерів або ноутбуків, то використовуйте багатопортовий роутер.
Вам знадобиться
  • - DSL-роутер.
Інструкція
1
Підберіть роутер, відповідний до ваших пристроям. В даному випадку мова йде про ноутбуках, бо деякі їхні моделі не здатні підключатися до будь-якої мережі Wi-Fi. З'ясуйте вимоги бездротових адаптерів, вивчивши інструкцію до них на сайті виробника.
2
Придбайте відповідний Wi-Fi роутер. Природно, він повинен володіти роз'ємом DSL для підключення до сервера провайдера. З'єднайте кабель телефонної лінії з зазначеним портом, використовуючи для цього спліттер. Цей пристрій допоможе не тільки одночасно підключити до одного кабелю і роутер і стаціонарний телефон, але і знизити перешкоди на лінії.
3
З'єднайте з портом Ethernet (LAN) Wi-Fi роутера мережевий кабель. Інший його кінець підключіть до мережевої карти комп'ютера або ноутбука. Увімкніть обладнання, поєднане з роутером.
4
Запустіть web-браузер. Введіть IP-адресу роутера в поле вводу url-адрес. Натисніть клавішу Enter. Після того як відкриється меню налаштувань Wi-Fi роутера, перейдіть до пункту WAN. Налаштуйте доступ до інтернету, встановивши необхідні значення для деяких параметрів. Т.к. йдеться про DSL-підключенні, рекомендують вибирати протокол PPPoE і вводити значення, відповідні вимогам вашого провайдера.
5
Тепер перейдіть в меню Wi-Fi. Створіть бездротову точку доступу. При налаштуванні даного меню керуйтеся параметрами роботи ваших ноутбуків. Збережіть налаштування і перезавантажте Wi-Fi роутер.
6
Після підключення всіх стаціонарних комп'ютерів до Ethernet-портам, а ноутбуків - до бездротової точки доступу, ви отримаєте готову домашню мережу змішаного типу, в якій всі пристрої будуть мати доступ до інтернету. Обов'язково переконайтеся в тому, що роутер автоматично підключається до сервера провайдера. Це допоможе уникнути проблем в тому випадку, якщо дане обладнання буде відключено від електромережі.