Як перевірити свіжість риби. Як перевірити рибу на свіжість.

Головна вимога до будь-якої рибі - це якість і абсолютна свіжість продукту. Несвіжа риба провокує серйозні захворювання. Все способи запобігання рибного продукту від псування неефективні, оскільки «виправити» зіпсований продукт не можуть. Більш того, ці способи не можуть також гарантувати свіжість риби на необмежений час.
Інструкція
1
1 спосіб - самий простойЗапах несвіжого рибного продукту найкраще визначити при варінні в закритому посуді пробного шматочка. Також запах зіпсованої риби можна виявити так: застроміть розігрітий в окропі ніж в товщу рибного м'яса і піднесіть його до носа. Якщо ви хочете перевірити якість копченої або солоною риби, тоді використовуйте дерев'яну шпильку, також проткніть рибу, проверніть кілька разів шпильку в товщі м'яса і піднесіть до носа. Доброякісна солона риба має нормальний запах у всіх частинах тіла. При купівлі риби в бочці, зверніть увагу на розсіл, він не повинен мати портящие запаха.І все ж не варто довіряти тільки нюху, також потрібно обстежити зовнішній вигляд даного продукту.
2
2 спосіб - Точний осмотрОбратіте увагу на шкіру і луску рибини. Жива риба повинна бути угодованої, здоровою і рухливою. Така риба має незаостренную спинку, зябра повинні підніматися і опускатися рівномірно, луска риби ціла і при цьому не повинна мати ні плям, ні ушкоджень. Плавати риба повинна в глибині води, а не на її поверхні. Охолоджена риба повинна бути піддана більш ретельному огляду, оскільки псується вона швидко, а при недостатньо ретельному зберіганні досить швидко стає непридатною до вживання. Охолоджена риба має щільне тіло, покладіть її на руку, вона в жодному разі не повинна згинатися. Придивіться до зябер, вони повинні бути яскраво-червоного кольору. Також можна кинути рибу в воду, свіжа риба швидко потоне. Морожена риба не повинна мати плям і пошкоджень, шкіра повинна щільно прилягати до шкіри. Постукайте по ній: якщо риба видає дзвінкий звук, то це добре проморожену продукт. Не повинна мати затхлого запаху і цвілі в'ялена та сушена риба.
3
3 спосіб - Самий очевіднийНажміте пальцем на рибину, ямка повинна швидко і повністю відновитися. Якщо ж вм'ятина від пальця залишиться, то це означає, що даний продукт старий і навряд чи свіжий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i0OK0tadmVQ
Корисна порада
Приступаючи до приготування риби, використовуйте прийоми оцінки якості рибного продукту. При найменшому сумніві в якості риби зверніться за допомогою до санітарного контролю для проведення відповідної експертизи.
Свіжа риба - швидкопсувний продукт, тому при її покупці необхідно бути особливо уважним. Не полінуйтеся уважно оглянути риб'ячу тушку, щоб вдома не шкодувати про марно викинутих грошах.
Вам знадобиться
  • - свіжа риба
  • - волога ганчірочка
  • - пакет
Інструкція
1
Огляньте прилавок, де представлена свіжа риба. Рибі надолужити зберігатися в колотому льоду. Лід повинен бути сухим і чистим, без сторонніх вкраплень.
2
Проведіть зовнішній огляд риби . На тушці не повинно бути механічних пошкоджень. Луска у свіжої риби глянсова, а очі опуклі і прозорі. Якщо очі у риби тьмяні, значить, або вона не свіжа, або зіпсована. Плавники і хвіст рівні й блискучі, чи не підсохлі і не злиплі.
3
Візьміть в руки вподобану тушку. Черевце у свіжої риби не може бути роздутим. Риб'яча шкіра чиста і пружна. Свіжа рибина покрита тонким шаром слизу, якщо слизу занадто багато або вона комковатая, то риба не свіжа. Уважно огляньте плавники. Їх колір повинен збігатися з кольором риб'ячої тушки, якщо біля основи плавників присутній жовтизна, то таку рибу брати не слід.
4
погнили рибину в руках, свіжа риба туга і еластична. Луска щільно прилягає до тушки по всій поверхні. Надавите на рибину пальцем і подивіться на результат. На свіжій тушці не повинно залишитися вм'ятини. Якщо деформація випрямляється поступово, то риба несвіжа.
5
Понюхайте рибу. Свіжа риба пахне водою, трохи тванню, може бути присутнім у морської риби свіжий йодистий аромат. Якщо у запаху слизу, якою покрита риба, присутні кислуваті ноти, то риба залежалася. По можливості розкрийте рибу і понюхайте її під зябрами, в районі горла. Риба починає погано пахнути, починаючи з голови.
6
Огляньте зябра. У свіжої риби зябра мають колір від яскраво-рожевого до червоного. Якщо в кольорі присутні сірі нотки або вже зеленуваті, то риба зіпсована. У домашніх умовах протріть зябра серветкою, щоб переконатися, що вони не підфарбовані краской.Дома, при обробленні риби , зверніть увагу на м'ясо. Воно повинно бути пружним і щільно прилягати до кісток.
Зверніть увагу
Якщо ви не збираєтеся відразу використовувати свіжу рибу, то покладіть її морозилку, але не забувайте, що пісна риба зберігається не більше трьох місяців, а жирну рибу вживете, якнайскоріше.
Корисна порада
Свіже рибне філе зберігатися в колотому льоду. Виглядає соковитим, чи не обвітреним. М'ясо напівпрозоре і блестящее.Свежую рибу в магазині складайте в окремий пакет.