Як вибрати котячий туалет.

Ті з вас, хто тримає в будинку або квартирі кішку, знають, що проблема котячого туалету досить серйозна і не дозволяє закрити на неї очі. Давайте разом виберемо туалет, який буде зручний у відході вам і сподобається вашому вихованцеві.
Вам знадобиться
  • - Котячий туалет;
  • - Наповнювач для котячого туалету.
Інструкція
1
Оберіть місце для котячого туалету. Від цього залежить форма купується предмета - туалети для кішок мають прямокутну, овальну або кутову форми. Щоб туалет відмінно вписався у відведений для нього місце, ви повинні знати і параметри цього места.Самий простий котячий туалет - це лоток з верхньої гратами, для того щоб поверхня залишалася сухою. Кішки швидко звикають до такого туалету. Лоток повинен бути досить містким, щоб тварина не відчувало себе обмеженим.
2
Такий туалет, якщо ви не використовуєте наповнювач, доведеться прибирати після кожного відвідування його кішкою. Лоток для сипучих наповнювачів буде глибше, так як кішки при закапуванні розкидають вміст, тому бортики повинні бути досить високими. Такий туалет не підійде для кошеняти - йому буде важко забиратися в лоток і він може знайти більш зручне місце де-небудь в кутку або під діваном.Для дорослого кота наповнювача має бути достатньо, щоб "окопатися", якщо ви виявите обдерті шпалери або лінолеум навколо лотка, то це означає, що коту не вистачає матеріалу для копання.
3
Коли ваш кошеня виросте, то придбайте йому котячий туалет закритого типу, у вигляді будиночка. Маленьким кошенятам складно справлятися з високим порожком і дверкою будиночка. Такий туалет добре підходить для кішок, люблячих самота і не справляють нужду на очах у всіх. Ще один плюс такого туалету в тому, що при закапуванні наповнювач не розсипається навколо і, надалі, по всій квартирі. Також виключений "промах" мимо лотка. Будиночок і виглядає набагато краще лотка, але привчити тварину використовувати його для туалету чомусь складніше.
4
Підступність туалету-будиночка в тому, що його вміст заховано "з очей геть" і тому його частенько забувають прибирати! Біо-туалети для кішок виглядають так само, як і будиночки, але забезпечені додатковими функціями. Вугільний фільтр перешкоджає поширенню неприємного запаху по квартирі, тому служать і абсорбуючі серветки
5
Додатково такі котячі туалети можуть бути обладнані містками з всмоктуючим шаром, який очищає лапки тварини, автоматичної прибиранням екскрементів і заміною наповнювача. Якщо ви готові розлучитися з кругленькою сумою, то придбайте модель, яка зможе функціонувати без вашої участі протягом декількох тижнів!