Як лікувати запалення середнього вуха.

Запалення середнього вуха найбільш часто зустрічається серед населення. Лікуванням таких хвороб повинен займатися лор, так як тільки фахівець може не тільки поставити точний діагноз, але і призначити відповідну терапію. Експерименти з самолікуванням вух можуть закінчитися цілком плачевно.
Вам знадобиться
  • - антибіотики;
  • - краплі;
  • - фітосвечі;
  • - сіль або грілка;
  • - перекис водню.
Інструкція
1
Якщо вуха болять дуже сильно, то навіть не думайте лікуватися самостійно. Краще сходіть в лікарню. Огляд займе всього кілька хвилин, після чого стане ясно, що ж таке сталося з вашими вухами. Лікар призначить вам відповідне лікування. Зазвичай воно включає в себе прийом антибіотиків орально, використання крапель місцево і прогрівання.
2
Купуйте всі лікарські засоби. Антибіотики пийте близько 7 днів, препарати пролонгованої дії вживайте не більше 3 днів (1 упаковка). Якщо вам погано від призначених ліків, поговоріть з лікарем про заміну антибактеріальної терапії.
3
Перед тим як закопувати вухо, промийте його перекисом водню. У період запалення з вушного проходу виділяється багато сірки, яка перешкоджає проникненню крапель всередину. Добре промокніть перекис і ляжте на бік. Злегка підігріті краплі закапайте спочатку в один вушний прохід, потім в інший. Не забудьте покласти ватку у вухо - це підсилить зігріваючий ефект протизапальних крапель.
4
Непогано допомагають фітосвечі. Продаються вони в більшості аптек, коштують не дорого. Придбайте упаковку свічок, використовуйте їх в проміжках між використанням крапель. Вставте кінець свічки у вушний прохід, а інший підпаліть. Процедуру проводите 1-2 рази на день. Не переживайте, свічки хоч і потрібно підпалювати, вухо ви не обпалите.
5
Сухе тепло допоможе швидше перемогти отит середнього вуха. Нагрійте на сковороді або в духовці на деку сіль. Загорніть її в щільну, а краще в вовняну тканину. Покладіть «компрес» на вухо на 40 хвилин. Цю процедуру можете проводити перед закапуванням крапель.
6
Після проходження курсу лікування сходіть в лікарню. Лікар огляне ваші вуха. Якщо запальний процес не пройшов, продовжите лікування за призначеною лікарем схемою. Отит обов'язково потрібно вилікувати, а не тільки прибрати симптоми хвороби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rcInVCeZH-Q
Зверніть увагу
Як лікувати отит народними засобами. Що таке отит? Це запалення вуха, яке при несвоєчасному лікуванні може призвести до глухоти. ? Гострий отит в середньому вусі приносить хворому багато страждань: пронизують, що віддають в голову і глибину вуха, шум у вухах ...
Корисна порада
Як лікувати отит? 1. Важливо усвідомити, що одними краплями запалення середнього вуха не вилікувати. Раніше використовували борний спирт, але зараз його не застосовують, так як бор - елемент для організму не нешкідливий, та й дезинфікуючу дію його сумнівно. До того ж спирт дратує барабанну перетинку і може підсилити запалення. Збудник запалення вуха - кокова флора.