Як позбутися від волосся на грудях у чоловіків.

Часи, коли волосся на грудях у чоловіка вважалися ознакою мужності, пройшли. Тепер багато чоловіків прагнуть подібно жінкам видалити волосся зі свого тіла. Однак часто буває складно визначитися з видом і способом епіляції.
Вам знадобиться
  • крем-депілятор
  • косметичний шпатель
  • віск
  • тканинні смужки
  • заспокійливий лосьйон для тіла
Інструкція
1
Крему-депілятори - найбільш простий засіб видалення волосся на грудях у чоловіка. Необхідно підібрати крем, виходячи з типу шкіри: для схильної до висипань підійде крем з екстрактом ромашки, для чутливої - з алое. Нанесіть щільним шаром депилятор на ту ділянку грудей, де необхідно прибрати волосяний покрив, і залиште на 20-30 хвилин. Після цього шпателем видаліть крем разом з волоссям і ретельно промийте шкіру водою. На жаль, цей метод не має тривалого результату, тому процедуру необхідно повторювати до двох разів на тиждень, залежно від росту волосся.
2
Епіляція воском або ваксинг дозволить позбутися волосся на строк від 2 до 3 тижнів. Віск потрібно розігріти на водяній бані до температури 38-42 градуси. Тонким шаром нанесіть гарячий віск на тіло і прикладіть тканинну смужку зверху. Дочекайтеся, поки віск застигне, але не затвердіє, інакше нічого не вийде. Потім однією рукою притримуйте шкіру, а інший різко відірвіть смужку від тіла разом з волоссям. Процедура воскової епіляції досить болюча і може викликати роздратування. Тому після видалення волосся рекомендується наносити заспокійливий лосьйон на тіло. Якщо робити епіляцію воском регулярно, то з часом волоски стають тонкими і менш помітними.
3
Одним з найнадійніших способів видалення волосся на тілі вважається лазерна епіляція. Пройти цю процедуру можна тільки в спеціалізованому салоні. У ході подібної епіляції лазер впливає на волосяну цибулину і коріння волосся, припиняючи його подальше зростання. Під час лазерної епіляції відсутні різкі больові відчуття, єдине, що можна відчути - легке поколювання. Після сеансу волоски не можна видаляти механічним шляхом, вони самі повинні випасти протягом тижня, а результат зберігається на 1,5-2 місяці, потім процедуру потрібно повторити. Щоб назавжди розпрощатися з 80% рослинності на грудях досить пройти 5-6 сеансів. Правда, лазерна епіляція підійде не всім чоловікам. Лазер надає потужний вплив тільки на темні волоски, а світлі попросту не бачить, тому відсоток їх видалення значно нижче.
4
Чоловікам зі світлим волоссям підійде фотоепіляція. Процедура, схожа за принципом з лазерною епіляцією. Ділянку тіла, на якому необхідно видалити волосся, піддається світловим спалахів, що руйнують структуру волосся. Після першої процедури випадає близько 30% волосся, через тиждень сеанс необхідно повторити знову. Сповільненість видалення волосся пояснюється впливом фотоспалахи тільки на волосся, що знаходяться у фазі росту. Тому для повного видалення волосяного покриву потрібно пройти кілька процедур.
Зверніть увагу
Протипоказання лазерної епіляції: онкологічні та інфекційні захворювання шкіри.