Як повернути зображення у фотошопі. Як повертати зображення в photoshop.

Більшість сучасних цифрових фотокамер мають вбудований сенсор повороту, тому фотографії, які ви отримуєте на виході, зазвичай вже мають правильну орієнтацію. Однак, якщо все у вас все ж є зображення, яке неправильно повернуто, ситуацію допоможе виправити наш вірний друг - фотошоп.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - цифрове зображення
  • - фотошоп
Інструкція
1
Запускаємо фотошоп і відкриваємо в ньому наше зображення.
2
В файловому меню вибираємо Зображення -> Повернути полотно -> 90? за годинниковою (Image -> Image Rotation -> 90? CW), якщо потрібно повернути його на 90 градусів за годинниковою стрілкою. В цьому ж меню можна повернути картинку в іншу сторону, або на 180 градусів, або відобразити вертикально або горизонтально.
3
Готово! Якщо необхідно, операцію можна повторити кілька разів. Не забудьте зберегти файл після змін, бажано як копію - раптом ви щось зробили не так, в цьому випадку має сенс залишати резервну копію картинки.
Зверніть увагу
Не дуже важливо, яка версія фотошопу у вас встановлена, і в якій операційній системі ви працюєте. Інструкція в основному буде аналогічною для будь-яких версій. Для даного прикладу ми використовуємо комп'ютер Mac і фотошоп версії CS4.
Напевно, кожен зустрічався з ситуацією, коли знімки з цифрової камери, зняті в портретної орієнтації, при перегляді на комп'ютері розгорнуті на 90 градусів. І це заважає їх переглядати.
Інструкція
1
Виберіть файл із зображенням, яке хочете повернути. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт "Відкрити за допомогою», підпункт «Перегляд фотографій Windows».
2
Картинка відкриється в стандартній програмі Windows для перегляду графічних файлів. Ця програма відтворює такі поширені файли зображень, як JPEG, BMP, TIFF, PNG.
3
Для повороту картинки на 90, 180 або 270 градусів, в нижній панелі програми знайдіть дві кнопки з зображенням стрілок, повернутих в різні боки. Натискання стрілки, повернутою вліво, призведе до перевертання картинки вліво на 90 градусів; стрілка вправо - перевертання картинки вправо на 90 градусов.Чтоби перевернути картинку «догори дном», натисніть два рази на будь-яку з стрілок. Після виходу їх програми картинка буде збережена автоматично без втрати якості.