Як заборонити процес Windows.

Якщо деякі процеси по чиїйсь злій волі запускаються без вашого відома, а після паразитують на оперативній пам'яті, можна спробувати «перекрити кисень цим кремнієвим мерзотникам». Зробити це можна за допомогою нехитрих маніпуляцій зі службами комп'ютера.
Інструкція
1
Відкрийте діалогове вікно «Виконати». Зробити це можна як мінімум двома способами. Перший: натисніть кнопку "Пуск" - поле для вводу в самому низу і буде діалоговим вікном. Другий: клікніть гарячі клавіші Win + R. У діалоговому вікні в полі для введення впишіть msconfig і натисніть Enter. Відкриється вікно «Конфігурація системи».
2
Відкрийте вкладку «Служби». В основній частині вікна з'явиться список служб, виконуваних комп'ютером. Якщо процес, який ви хочете заборонити, не є Windows-процесом, поставте галочку біля пункту «Не відображати служби Майкрософт». Це пункт знаходиться в самому низу вікна. Як бачите, список служб помітно зменшився, завдяки чому стало простіше знайти необхідний процес. Знайшовши, поставте поруч з ним галочку, а потім натисніть на кнопку «Застосувати», яка знаходиться в правій нижній частині вікна. Зверніть увагу на кнопки «Включити всі» і «Вимкнути все». Вони можуть знадобитися на той випадок, якщо в якості експерименту ви захочете перевірити, чи знаходиться шуканий процес серед тих, які є в цьому списку.
3
Перейдіть на вкладку «Автозавантаження». Тут знаходиться список програм, які включаються разом з запуском операційної системи, а потім ховаються в треї на панелі завдань. Серед них теж може ховатися процес, який ви хочете відключити. Зліва направо в списку вказані назва програми, її виробник, шлях розміщення exe-файлу на жорсткому диску, розташування в реєстрі, і дата відключення, якщо процес коли-небудь відключався. Так само як і в другому кроці інструкції, поставте галочку біля процесу, який ви хочете відключити, а потім натисніть кнопку «Застосувати». Тут також є кнопки «Включити всі» і «Вимкнути все». Натисніть на «ОК», щоб закрити вікно «Конфігурація системи». Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.