Як зробити поляризаційні окуляри.

Поляризаційні (противідблискуючі) очки незамінні на риболовлі або під час роботи при дуже яскравому освітленні. Вони оберігають очі від яскравих відблисків на поверхні води і, крім того, ви зможете розрізнити кожну латаття на воді навіть на далекій відстані. Як зробити такі окуляри?
Інструкція
1
Звичайно, найлегший спосіб стати володарем таких поляризаційних окулярів - просто купити їх в спеціальному магазині. Вартість варіьруется від 200 рублів до 150 доларів, тому можна підібрати окуляри на будь-який смак. Можна вибрати зручну і красиву оправу, крім того, різні типи очок допомагають при різному освітленні: в похмуру погоду, на яскравому сонці і так далі. Але все ж цікавіше і дешевше буде зробити такий прилад своїми руками.
2
Для виготовлення антивідблисків очок підберіть необхідні матеріали. Вам потрібно взяти два поляризаційних фільтра найкраще марки ПФ-40, які встановлюються в об'єктиві фотоапарата. Придбати їх можна в магазині фотоприладдя. Також вам знадобиться оправа. Матеріал підберіть з обліків особистого смаку і питань зручності. Від звичайних старих очок можна взяти металеву оправу, а якщо купити дешеві сонцезахисні окуляри, тоді у вас в руках буде оправа з пластику. Пластикові окуляри легше носити, і вони гарніше виглядають, однак якщо вам потрібні окуляри з діоптріями, то краще залишити металеву оправу. Також вам знадобляться дрібні саморізи для окулярів, які можна взяти в оптиці, і клей для пластмаси.
3
Акуратно вийміть скла з окулярів і виріжте такі ж за формою пластинки з плаксігласса. В них виконайте маленькі круглі отвори і прикрутіть до них фільтри за допомогою саморізів.
4
Решта вільні частини пластикових «стекол» замажте чорним маркером. Поставте скла з прикрученими фільтрами в оправу і закріпіть за допомогою клею. При установці повертайте скла очок, щоб підібрати ідеальну оптичну вісь. Перевага таких окулярів ще й у тому, що можна вибрати ідеальний варіант для кожного ока. Дайте клею висохнути, і окуляри готові.
5
Якщо вам потрібні окуляри з діоптріями, тоді можна прикріпити фільтри на лінзи з ваших постійних очок. Одержаний прилад буде не тільки усувати відблиски і брижі на воді, а й дозволить вам добре бачити.