Як заблокувати повідомлення.

Позбутися від отримання небажаних поштових повідомлень дозволяє фільтр небажаної пошти, що входить в умови фільтрації Microsoft Outlook 2010. Він дозволяє здійснювати перевірку відправників пошти за списками адрес електронної пошти і доменів інтернету, відзначених як безпечні або заблоковані.
Вам знадобиться
  • -Microsoft Outlook 2010
Інструкція
1
Виберіть повідомлення від користувача, що підлягає блокуванню, дя додавання обраного користувача в список заблокованих відправників.
2
Виберіть пункт «Небажані» в розділі «Видалити» вкладки «Головна» і вкажіть команду «Заблокувати відправника».
3
Поверніться в елемент «Небажані» в розділі «Видалити» вкладки «Головна» і виберіть пункт «Параметри небажаної пошти».
4
Натисніть кнопку «Додати» на вкладці «Заблоковані відправники» і введіть адресу або ім'я домену в поле «Введіть адресу електронної пошти або ім'я домену Інтернету для додавання в список».
5
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання вибраної команди і повторіть вищеописану процедуру для кожної додається запісі.Чтоби додати ім'я або адресу з іншого списку вкажіть потрібне ім'я на вкладці «Надійні відправники» і натисніть кнопку «Змінити».
6
Поверніться в елемент «Небажані» в розділі «Видалити» вкладки «Головна» і виберіть пункт «Параметри небажаної пошти» для блокування повідомлень з певними кодами країн і регіонів.
7
Розкрийте посилання «Список заблокованих доменів першого рівня» на вкладці «Міжнародні контакти» і застосуєте прапорці на полях країн, які потрібно заблокувати.
8
Натисніть кнопку OK для виконання обраної команди і підтвердіть застосування зроблених змін повторним натисканням кнопки OK.
9
Поверніться в елемент «Небажані» в розділі «Видалити» вкладки «Головна» і виберіть пункт «Параметри небажаної пошти» для блокування повідомлень з незнайомими алфавітами.
10
Розкрийте посилання «Список заблокованих доменів першого рівня» на вкладці «Міжнародні контакти» і застосуєте прапорці на полях кодувань, які потрібно заблокувати.
11
Натисніть кнопку OK для виконання обраної команди і підтвердіть застосування зроблених змін повторним натисканням кнопки OK.
Зверніть увагу
Фільтр небажаної пошти Outlook не запобігає доставку небажаних повідомлень, а перенаправляє їх в папку небажаної пошти замість скриньки повідомлень.
Корисна порада
Кодування Unicode не можуть бути включені в список заблокованих кодувань.