Як прикрасити коктейль.

Вирішили влаштувати справжню коктейльну вечірку у себе вдома? План вечірки продуманий, закуски і напої приготовлені, але не вистачає лише одного маленького штриха - гідного прикраси приготованих вами коктейлів. Наступні рекомендації допоможуть вам у цьому.
Інструкція
1
Скручений цітрусЧтоби зробити скручений цитрус, надріжте тонкий скибочку цитрусового фрукта хрестоподібно і просто скрутіть його, і зміцните на стороні келиха.
2
Спіралі з шкірки цітрусовихЧтоби зробити спіраль з шкірки цитрусових фруктів, використовуйте спеціальну машинку для зняття шкірки, або самий звичайний ніж. Видаліть шкірку з фруктів круговими рухами.
3
Вузлики з шкірки цітрусовихНарежьте шкірку на смужки і обережно скрутіть їх у вузлики.
4
Коктейльні палочкіЕті надзвичайно корисні палички необхідні для наколювання на них шматочків фруктів та вишень. Використовуються як дерев'яні, так і пластикові коктейльні палички. Пластикові палички, на відміну від дерев'яних, можна використовувати багаторазово - вони миються і кип'ятяться.
5
Глазурування/Окаймовка коктейлів "Маргарита" та інші змішані напої часто вимагають до себе оправу келиха у вигляді глазурі з цукру, солі або іншого порошкоподібної речовини. Найпростіший спосіб зробити це - протерти келих шматочком цитрусового фрукта, а потім занурити краю келиха в невелику миску з цукром або солью.Для шоколадних коктейлів та коктейлів на основі вершків зробіть горіхову глазурування обідка бокала. Опустіть краю келиха спочатку в мед, а потім в мелкоизмельченного горіхи. Також замість горіхів можна використовувати кокосову стружку.
6
Мараскіновие вішніЕто широко відомий спосіб прикраси коктейлів. Мараскіновие вишні можна приготувати зі свіжих, або консервованих вишень. Попередньо видаливши кісточки, вишні потрібно занурити в густий солодкий сироп. Сироп готується з розрахунку 350 г цукру на 1 ст. води.
7
ОлівкіДля невеликих коктейлів можна використовувати прикраси з чорних, або зелених оливок.
8
СоломінкіСоломінкі - незамінний атрибут, який добре поєднується з більшістю коктейлів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YPXI6ymP5us
Корисна порада
1. Коли ви прикрашаєте коктейлі скибочками фруктів, не переборщіть з їх размерамі.2. Овочі та фрукти, використовувані для прикраси, не повинні бути перезрілими.