Як увійти в обліковий запис.

Як увійти в обліковий запис за допомогою чужого комп'ютера? Ми розповімо, як можна виконати подібну дію, загостривши свою увагу на прикладі сучасних інтернет-сервісів.
Вам знадобиться
  • Наявність логіна і пароля або ж адресу електронної пошти, на яку була зареєстрована обліковий запис.
Інструкція
1
До якого б сервісу не відносилися облікові записи, всіх їх об'єднує одне - будь-які типи облікових записів зберігають в собі ту чи іншу інформацію, яка захищається від сторонніх людей певними засобами безпеки. Найбільш поширений на сьогоднішній день спосіб, вдавшись до якого ви зможете убезпечити свій обліковий запис - задати для неї ім'я, а також пароль доступу до її вмісту. Далі ми поговоримо про те, як увійти в обліковий запис, використовуючи логін і пароль.
2
Логін, або іншими словами, ім'я облікового запису в більшості випадків, користувач задає самостійно. Деякі автоматизовані сервіси, як логін, при реєстрації користувача визначають адресу його електронної пошти. Пароль же задається самим користувачем. При вході в обліковий запис якого-небудь сервісу, необхідно вводити саме логін і пароль. Якщо при вході, ви помилково вводите інформацію, система повідомляє вас про це і просить повторно ввести необхідні дані. Якщо ж ви забули свій логін або пароль, на цей випадок передбачається система підказок.
3
Система підказок являє собою всілякі іконки, де відображена допоміжна інформація, яку ви вводили при реєстрації облікового запису. Так деякі, наприклад, в якості підказки використовують перші символи свого пароля, інші ж вводять тільки їм відомі комбінації символів. Таким чином, вікно-підказка допомагає вам отримати доступ до свого облікового запису. Якщо ж подібна можливість не допомогла вам увійти підключитися до запису, в такому випадку вам слід звернутися до системного адміністратора, відповідального за той чи інший сервіс.