Як повернути трудову книжку. Як відновити трудову.

Трудова книжка повинна бути видана працівникові в день його звільнення, незважаючи ні на які перешкоди. Однак в робочій житті часом складаються непередбачені обставини, що утрудняють передачу на руки звільнюваного співробітнику цього важливого документа.
Інструкція
1
В останній робочий день звільнюваного, на підставі документів, що підтверджують припинення трудових відносин (заява, наказ, записи в особовій картці Т-2 і особовому рахунку), запросіть співробітника в службу персоналу, відділ кадрів, або безпосередньо до керівника організації . Зробіть позначки в «Книзі обліку руху трудових книжок і вкладишів до них» і під розпис ознайомте з ними співробітника. Видайте йому на руки трудову книжку з записом про звільнення.
2
Якщо працівник не є для отримання на руки трудової книжки, в день звільнення відправте йому поштою повідомлення (цінний лист з повідомленням про вручення та з описом вкладення). Якщо співробітник не заперечує проти пересилання документа поштою і надсилає відповідь лист в довільній формі, то вишліть йому трудову книжку з записом про звільнення, а в особову справу вкладіть складений акт про неможливість отримати розпис звільненого працівника.
3
Отримайте від представника співробітника, що звільняє довіреність на право передачі йому трудової книжки і передайте йому документи, які з якої-небудь причини не може забрати сам звільняється. Така довіреність повинна містити відомості про довірену особу і поручителе: прізвища, імена, по батькові, адреси, паспортні дані, термін дії. Найкраще буде отримати довіреність, завірену у нотаріуса, або в осіб, уповноважених на такі дії (наприклад, керівники лікарень та медичних частин, начальники місць позбавлення волі, повноважні представники органів соціального захисту). Зверніть особливу увагу на те, щоб документ не був прострочений.
4
У разі смерті працівника передайте трудову книжку одного з його родичів. Для цього упевніться в повноваженнях одержувача: перевірте паспорт, а також документи, що підтверджують спорідненість з померлим співробітником (наприклад, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження тощо). Обов'язково вкладіть до особової справи співробітника копію свідоцтва про смерть і розписку від родича про отримання ним документів померлого працівника.
5
Зафіксуйте відмову співробітника, якщо він категорично не згоден із записом про звільнення. Для цього в день звільнення складіть акт про відмову від отримання документів із залученням двох свідків (в довільній формі).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qkmoiaKami0
Зверніть увагу
Будьте уважні: за кожен день затримки трудової книжки у роботодавця (з його вини або бездіяльності) співробітник вправі одержати грошову компенсацію, призначену судом за рішенням трудових спорів.