Як солити картоплю. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Гарячий смажений або відварну картоплю - страва настільки самодостатнє, що не вимагає майже нічого. Хіба що крапельку масла, гілочку зелені і трохи солі. Причому солити картоплю потрібно не тільки залежно від сорту коренеплоду, виду страви, але і від пори року.
Інструкція
1
Солити на початку варіння можна той картопля, яка гарантовано не перетвориться на кашу. Це молода картопля, з якої не знято шкірка. Якщо людина сидить на дієті або з деяких причин (наприклад, через абстинентного синдрому) бажає Тобто замість присмаченого маслом або молоком щільного пюре легку солоновато-крохмальну кашку, то цей варіант для нього. Зрілу, "осінню", картоплю солять в кінці варіння. Відварна картопля особливо чутлива до видів солі: морський і звичайною, кам'яною. Морська сіль - це мікс різних солей. У киплячій воді вона проходить цикл хімічних реакцій: одні з'єднання розпадається на складові, інші утворюються, а значить, змінюється і смак. Якщо ступінь солоності страви має вирішальне значення в сім'ї (наприклад, для вагітних), то краще використовувати кам'яну сіль крупного помелу.
2
Смажену картоплю, порізану соломкою, солять, коли страва доведено до напівготовності. Іноді сіль розтоплюють в маслі, розганяють кристалики по сковороді так, щоб масло було Просолов рівномірно, а потім уже викладають порізаний тонкими кружечками картоплю. Картопля-фрі посипається сіллю, коли її вийняти з фритюрниці, а інакше вона перестане бути хрусткою. Взимку смажену картоплю можна посипати сумішшю з сушених трав і солі. Вони додадуть додатковий відтінок знайомому смаком. Печена на багатті картопля готується без солі.
3
Якщо картопля вариться для салату або готується для дієтичного страви, то його не треба солити зовсім. По-перше, картопля від природи має кілька солонуватий смак, це пояснюється багатим комплектом мінеральних речовин. По-друге, в салаті відварну картоплю перемешают з маринованими огірками, майонезом, консервованим м'ясом або рибою, а вони вже досить посол. Немає потреби пригнічувати свої нирки ще однією порцією солі.