Як нашивати шеврони. Розташування шевронів на військовій формі.

Шеврон, в його сучасному розумінні, з'явився в середньовіччі для ієрархії воїнів в бою. Сьогодні, крім шеврону, в побут увійшло слово «нашивка», але не варто їх плутати або взаимозаменять. Шеврон має свої особливості в розташуванні на формі і пришиванні.
Інструкція
1
Шеврон, виходячи з історії, відноситься все ж до військової сфери. Хоча їх використовують в уніформі співробітників силових відомств і охоронних структур, а також в спецодязі працівників різних підприємств. Якщо потрібно пришити шеврон на військову форму, то тут все складніше, вірніше за певним стандартом. По-перше, такі шеврони пришиваються в певні місця - це, як правило, лівий рукав кітеля. По-друге, пришиваються особливим способом.
2
Проблема може виникнути, якщо на рукаві є кишеня - тоді шеврон пришивається на відстані товщини двох пальців від нижнього краю кишені. При цьому пришивати вкрай незручно, адже підлізти в кишеню, при цьому оперуючи голкою з ниткою, досить складно.
3
Тепер про сам шиття. Почати варто з вибору ниток. Колір повинен бути максимально підходить за кольором до шеврону. Часто шеврони окантовують чорними нитками, тому складнощами з вибором кольору не буде. Пришивати краще подвійний ниткою - так буде більше впевненості в збереженні шеврону. При цьому не використовується шов «уперед голкою» - це звичайний сметочнимі шов. Справа в тому, що правильно пришитий шеврон не можна схопити за край, а при даному виді шва це легко. Шеврон, щоб його неможливо було відірвати, пришивають через край. Робити це потрібно акуратно, щоб шов не був помітний.
4
Після того як ви по всьому периметру пришили шеврон, потрібно закріпити нитку на зворотному боці тканини, зробивши при цьому кілька стібків на одному місці. Шеврон пришитий, а форма придбала серйозний вигляд.
5
Перед тим як пришивати шеврон, особливо коли ви це робите вперше, можна помітити на тканини розташування шеврону. Це потрібно для того, щоб він був пришитий прямо, без перекосів і зсувів. В якості олівця можна взяти шматочок висохлого мила.