Як скласти манеж. Як скласти дитячий манеж.

Хтось із батьків відноситься до манежу лише як до засобу обмеження свободи дитини. А для когось він є просто надмірністю. Тільки частина батьків в підсумку все-таки усвідомлюють його незамінність. Крім того, що манеж зменшить площу для пересувань дитини, він ще й пом'якшить його падіння завдяки пружному покриттю. І малюк зайнятий своїми справами, і мама зможе перепочити.
Інструкція
1
Для початку необхідно розстебнути липучки манежу і зняти матрац. Повернувши основний замок у напрямку стрілки, потягніть його приблизно на 50 см вгору (щоб розблокувати). Визначте замки з боків так, щоб вони були нагорі кожної рами.
2
Далі, починаючи з довгих сторін манежу, підніміть верхівки рам. Одночасно з обох сторін натисніть кнопки з розблокування на поручнях. Те ж саме необхідно зробити і з короткими рамами.
3
Щоб рама і ніжки стали разом, підніміть центральну втулку, складаючи ніжки всередину. Потім, обернувши матрац навколо манежу, закріпіть його, пропускаючи липучки через наявні пластикові кільця. Далі міцно їх натягніть і закріпіть.
4
Стежачи за тим, щоб не виникало проблем з доступом до ручки, сумку-переноску вставте поверх манежу. Закрийте блискавку, і манеж можна буде переносити без зайвих зусиль з вашого боку.
5
Ну і, звичайно ж, не забувайте доглядати за манежем. Періодично обов'язково протирати пил і мити його. І для дитини це немаловажно, і термін придатності його буде більше.
6
Залежно від способів складання манежі можуть відрізнятися. У разі горизонтального складання відстібаються вертикальні стійки (ніжки) від днища, а потім опускається верхня рама. Також можуть бути манежі, складаються за принципом «книжки». В результаті він стане більш компактним, зменшившись майже в два рази, якщо скласти підлогу і раму.
Зверніть увагу
Найбільш поширеним і затребуваним є манеж-сітка. Це пов'язано з його простотою збірки в разі необхідності, наприклад, прибрати під ліжко, або ж перенести в іншу кімнату.
Корисна порада
Також манежі відрізняються і за формою, вони можуть бути прямокутними, квадратними, або ж класичними. Для всіх цих форм діють обидва принципу складання. Є й кутові манежі, які прекрасно впишуться в малогабаритну квартиру. Його можна встановити в кутку кімнати і не переживати, що дитині буде тісно. Тільки от його не можна скласти «книжкою» .Якщо говорити про його розміри, то відповідно, що мають велику площу манежі зможуть дати більше можливостей дитині при русі. Тільки варто враховувати і розміри вашого житла. Знайшовши потрібний баланс між компактним і просторим варіантами, не забудьте і про висоту манежу. Чим вище стінки у манежу, тим більше термін його експлуатації.