Як порахувати кількість символів.

Авторам статей, журналістам, а також студентам, які пишуть курсові або переводять іноземні замітки, часто доводиться підраховувати кількість слів і символів в набраному на комп'ютері тексті. Цю задачу неможливо вирішити вручну, маючи десяток сторінок інформації. Тому в хід йдуть спеціальні програми і сервіси.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Office Word або сервіс перевірки орфографії тексту і підрахунку символів (наприклад, Advego або Знакосчіталка)
Інструкція
1
Однією з найпоширеніших програм для створення і редагування текстових документів є Microsoft Office Word. У версіях цієї програми, починаючи з 2003 року, кількість символів підраховується наступним чином: виділіть фрагмент тексту, в якому потрібно підрахувати символи. Якщо фрагмент не виділений, Microsoft Word підрахує знаки у всьому документі, виключаючи номери сторінок і текст в колонтитулах. У випадаючому меню «Сервис» виберіть команду «Статистика». У вікні буде підраховано кількість символів в тексті або фрагменті тексту, враховуючи і не враховуючи пробіли, а також кількість слів, рядків і абзаців.
2
В версіях Microsoft Office Word 2007 і 2010 внизу екрану, ліворуч, поруч з нумерацією сторінок, на спеціальній панелі вказана осередок з кількістю слів. Клацніть по ній і ви побачите те ж саме вікно з кількістю знаків в тексті, що і в Word 2003 року.
3
Якщо комп'ютер не розташовує пакетом Microsoft Office, можна звернутися до безкоштовних інтернет-сервісів, таких як "Advego" і скрипт «Знакосчіталка» .Сервіс підрахунку знаків та перевірки орфографії "Advego" розташовується за адресою www.advego.ru/text. Копіюйте в нього ваш текст і ви побачите в правому верхньому куті форми для вставки тексту кількість знаків. Якщо натиснути «Перевірити», сервіс підрахує кількість прогалин, слів і ошібок.Скріпт «Знакосчіталка» розташовується за адресою www.8nog.com/counter/index.php. Принцип той самий - вставляєте в порожню форму ваш текст і натискаєте кнопку «Порахувати», після чого в правій колонці сайту бачите результат, виражений кількістю знаків з пробілами та без, а також кількістю слів і пропозицій.