Як увійти в BIOS на ноутбуці Dell. Який кнопкою відкрити біос dell.

У колишні часи вхід в BIOS майже з будь-якого комп'ютера здійснювався шляхом натискання клавіші Delete під час його завантаження. В даний час завдання ускладнилося: виробники задають необхідність натискати абсолютно різні клавіші для входу в BIOS. Одним з таких виробників є Dell.
Інструкція
1
BIOS (Basic Input-Output System - базова система введення-виведення) - це вбудована в материнську плату невелика програма, яка по суті є посередником між комп'ютерним "залізом" і операційної сістемой.Чтоби увійти в налаштування BIOS (BIOS Setup Utility), необхідно під час одного з коротких етапів початку завантаження комп'ютера натиснути на клавіатурі певну клавішу. У більшості випадків (але, на жаль, не у всіх абсолютно випадках) найменування цієї клавіші вказано на екрані монітора саме в той момент, коли вхід в налаштування BIOS доступний. Як правило, в самому низу екрану з'являється відповідний напис, наприклад: "Press DEL to enter setup", ": BIOS Setup".
2
Стандартними клавішами, які необхідно натиснути для входу в BIOS під час завантаження комп'ютера є клавіші Delete (Del), Escape (Esc), Insert (Ins) і F1. Рідше зустрічаються, але теж є досить поширеними варіанти клавіш F2 і F10. Проте в даний час перераховані стандартні клавіші входу в настройки BIOS не вичерпують всіх можливих варіантів.
3
Різні моделі комп'ютерів і ноутбуків Dell вимагають натискання різних клавіш для входу в BIOS. Розглянемо способи входу в настройки BIOS, задані для різних моделей ноутбуків Dell: - щоб увійти в BIOS Setup Utility моделі Dell 400, необхідно натиснути клавішу F1 або F3; - моделей Dell Dimension і Dell Optiplex - клавішу F2 або Del; - моделей Dell Inspiron і Dell Precision -клавішу F2; - моделі Dell Latitude - клавішу F2 або одночасно дві клавіші Fn і F1.Еслі натискання перерахованих клавіш не привело до бажаного результату, то можна спробувати також наступні варіанти: - одночасно натиснути клавіші Alt і Enter; - одночасно натиснути клавіші Alt і Ctrl; - одночасно натиснути клавіші Ctrl і Esc; - натиснути двічі кнопку перезапуску комп'ютера (Reset).
4
Необхідно пам'ятати про те, що можливість для входу в настройки BIOS існує лише протягом декількох секунд під час завантаження комп'ютера. Якщо задана клавіша натиснута користувачем трохи раніше чи трохи пізніше, ніж потрібно, то входу в BIOS Setup Utility не відбудеться.
Зверніть увагу
Запустити програму налаштування BIOS. SETUP - програма установки параметрів BIOS, початкового налаштування комп'ютера. Запускається натисненням спеціальної клавіші, яка залежить від виробника і версії BIOS. Дана програма дозволяє провести первинну настройку апаратних засобів комп'ютера, наприклад задати порядок завантаження, вказати параметри пам'яті і т. Д.
Корисна порада
BIOS - це базова система введення-виведення, реалізована у вигляді мікропрограм частина системного програмного забезпечення, яка призначається для надання операційній системі API доступу до апаратури комп'ютера і підключеним до нього пристроям.