Як навчитися малювати моделі.

Модель - це не тільки довгонога красуня, походжають по подіуму. Модель - поняття значно ширше звичного, яке у всіх на слуху. Це спрощений варіант чого-небудь створюваного на початковому етапі. Так як же навчитися малювати моделі?
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Розберіться з видами існуючих моделей. Основний вид - це натурная модель, тобто все, що ми бачимо і переносимо на папір картинкою. Дуже часто також використовується скульпторами. Модель в конструюванні - окремі деталі, що дають уявлення про складну формі вироби. Ще моделлю називають форму для лиття. Часто зустрічається модель в моделізмі - зменшені копії машин і архітектурних споруд. І, звичайно ж, 3D модель, застосовувана в спецефектах захоплюючих екшенів і фентезі.
2
Використовуйте основні принципи малювання моделей для будь-якого їх виду. Уважно розгляньте предмет, модель якого будете малювати. Подумки проведіть горизонтальні і вертикальні перетину для представлення обсягу фігури. Всі предмети мають будову, що підкоряється певним законам.
3
Намітьте основні точки рисуемой моделі предмета. Це будуть точки вершин, граничні точки осей, як вертикальної, так і горизонтальної, і точки, що позначають контури площин.
4
Малюйте від загального до деталей. По намічених точкам проведіть геометричні фігури, що дозволяють розмістити модель в її рамках. Намітьте основні вузли і прорисуйте їх. На початкових етапах малюйте модель прозорою. Для тренування техніки зображення моделей дивіться на мальованої предмет 2-3 хвилини. Обов'язково порівнюйте малюнок з оригіналом, виявляючи огріхи за допомогою дзеркального відображення картинки.
5
Намалюйте модель-дівчину. Зобразіть постать людини, дотримуючи всі пропорції, тобто висота голови повинна міститися в довжину тіла 8 разів. Тепер трохи витягніть ноги, порушуючи пропорції. Також зобразите лінії стегон і плечей більш незграбними з різкими обрисами. Товщина кінцівок повинна бути мінімально допустимої. Додайте одяг і модель готова.