Як відкрити замерзлий капот.

У наші дні, коли більшість замків на автомобілях відкривається за допомогою пульта сигналізації або ключа, вже практично нікого не хвилюють проблеми замерзлих замків. Однак що ж робити, якщо знадобиться відкрити капот зовні ключем, а після заморозків або черговий миття взимку все замерзло? Або, наприклад, як відкрити капот ВАЗ в такій ситуації, якщо він не передбачає автоматичного відкривання?
Інструкція
1
По-перше, тримайте для таких випадків в кишені спеціальний засіб для розморожування замків. Бризніть кілька крапель такої рідини на замерзлу личинку, а через 1-2 хвилини скористайтеся ключем.
2
Якщо такого засобу під рукою немає, щоб розморозити замок, його необхідно відігріти. Однак постарайтеся зробити це таким чином, щоб емаль машини або які-небудь пластикові деталі не пошкодилися. Ідеальний варіант в такій ситуації - фен для волосся. Якщо є можливість, простягніть подовжувач до автомобіля і відігрійте феном замок, який дозволить відкрити капот. Це займе у вас зовсім небагато часу і не зашкодить поверхню автомобіля.
3
Якщо поруч немає електрики, скористайтеся простим методом: нагрівайте ключ за допомогою запальнички і, поки він не охолов, вставте в замок. Цей метод рідко спрацьовує з першого разу, але після кількох спроб замок відкриється. Головне, не перестарайтеся в нагріванні ключа, щоб не спалити його чи не розплавити пластикову частину. Тоді відкрити капот стане практично неможливо.
4
Якщо ж у вас під рукою не виявилося запальнички, або попередній метод не допомагає, згадайте старий перевірений спосіб. Роздобудьте 2-3 склянки гарячої води: це може бути навіть чай з кіоску, якщо інших варіантів немає, і обприскати нею замерзлий замок капота. Тільки пам'ятайте, що в процесі поливу ви неминуче потрапите гарячою водою на кузов машини, що погано для емалі, тому постарайтеся використовувати настільки мало води, наскільки це можливо.
5
Після того як ви відкрили замок, не забудьте продути його повітрям. Для цього відразу відвідайте довколишню шиномонтажную майстерню, автосервіс або автомийку. Або скористайтеся самим звичайним насосом для накачування шин. Зробивши сушку повітрям, обробіть засобом проти утворення льоду личинку замку.