Як скласти список.

Список літератури - невід'ємна частина будь-якої дослідницької роботи, будь то докторська дисертація або шкільний реферат. Завдяки цьому списку, будь заинтересовавшийся може докладніше вникнути в суть роботи, прочитавши першоджерела. Щоб правильно скласти даний список, потрібно знати строгі правила його написання.
Інструкція
1
Розташуйте номери джерел у списку виключно в порядку зростання. Це забезпечить зручність пошуку по посиланню того чи іншого літературного джерела. Якщо у указуваного вами джерела кілька авторів, але не більше трьох, вказуйте їх наступним чином. Спочатку напишіть прізвище та ініціали першого автора, потім повна назва джерела. Потім поставте слеш ("/") і перерахуйте всіх інших авторів через кому. Важливо, що першими в цьому випадку повинні йти ініціали, а не прізвище автора.
2
Почніть з назви джерела, якщо у нього більш трьох авторів, а потім поставте слеш і перерахуйте їх усіх через кому. Якщо їх досить багато, то скоротіть даний перелік наступним чином: вкажіть прізвище та ініціали першого автора, а потім напишіть «та ін.».
3
Щоб скласти список грамотно, після зазначення назви та авторів, поставте крапку і тире, а потім вкажіть місце видання джерела, який включає назву видавництва, рік видання і місто. Потім вкажіть кількість друкованих сторінок, а також кількість ілюстрацій. Цю інформацію можна дізнатися на одній зі сторінок в кінці книги.
4
Перевірте відповідність розташування посилань у тексті номерам джерел, зазначених у списку. Щоб сформувати список, використовуйте виключно перевірену інформацію. Не намагайтеся надати йому більш солідний вигляд, штучно роздувши його великою кількістю неіснуючих, або не мають відношення до зазначеної в назві теми роботи джерел. Попереднє складання списку літератури, також сприятливо позначиться на складанні самої роботи.
5
Проаналізуйте можливі джерела на предмет можливості їх використання. Якщо серед джерел є статті, розміщені на інтернет-ресурсах, то вони вказуються наступним чином. Розділіть опис на дві частини. У першій вкажіть прізвище, ім'я та по батькові автора, а також назва джерела. Потім поставте знак «//» і вкажіть назву ресурсу, з якого була взята стаття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T6wxSrCdR_E
Корисна порада
Простежте, щоб у вашій роботі нумерація посилань збігалася з номером пункту джерела у списку, на який ви посилаєтеся.