Як зшити комбінезон для такси.

Сучасній одязі для собак можуть позаздрити навіть найдосвідченіші модниці. Адже в гардеробі у чотириногих є і сукні, і шорти, і штани, і навіть комбінезони. Однак далеко не завжди господині собак купують їм цей одяг. Адже коштує вона дуже дорого. Тому жінки-рукодільниці намагаються самі зшити оригінальні обновки своїм вихованцям.
Вам знадобиться
  • -тканина;
  • -папір для викрійки;
  • -ножиці;
  • -ніткі;
  • -швейна машинка;
  • -лінійка;
  • -карандаш;
  • -ластік
Інструкція
1
Почніть з викрійки. Враховуйте той факт, що одяг собаці не повинна заважати, заважати її рухів і обов'язково бути розмір в розмір. Інакше ваша такса просто не зможе гуляти по вулиці, а всі зусилля будуть змарновані. Для початку знайдіть в інтернеті або побудуйте самі підходящу викрійку. Для того щоб ваша викрійка була коректною, зніміть мірки з собаки. Рекомендують довжину визначати так: за допомогою сантиметра виміряйте відстань від нашийника до хвоста. Це і буде основна довжина виробу. Не забудьте вже при побудові викрійки залишити місця для отвори, через які собака буде справляти свої природні потреби.
2
Після того як ви виріжете готову викрійку, приміряйте її безпосередньо на собаку. Для цього потрібно просто обернути її навколо тіла. Якщо є недосконалості, подправьте їх ножицями. Тепер можете переносити викрійку на тканину.
3
Розкладіть паперові деталі викрійки на тканині, закріпіть кравецькі голками. Тепер зробіть розмітку за матеріалом, враховуючи 1-2 см припусків на шви. Виріжте заготовки і починайте їх Наживляємо між собою. Далі потрібен якийсь кріплення. Так як це виріб для тварини, а значить, воно може перекручуватися і з'їжджати, то найкраще зміцнити краю комбінезона спеціальною стрічкою.
4
Прорізи для ніг обов'язково повинні бути виконані у вигляді арок, а ось краї їх бажано в декількох місцях надрізати. При зшиванні основної частини комбінезона і деталей ніг така міра допоможе вам уникнути прісборіванія матеріалу. А значить, що стовбурчитися він не буде і тягнути теж.
5
Поки ще не так зшито на чистову, приміряйте. Якщо є якісь проблеми (наприклад, занадто довгі вийшли штанини), то їх на цьому етапі ще легко можна буде виправити. Після того як ви переконалися, що все в порядку, приступайте до чистового шиттю.
6
Тепер залишилося тільки вставити замки або кнопки там, де це необхідно. А також забезпечити чотириногого друга модними черевиками - і можна на прогулянку.