Як зробити готовий сервер. Як налаштувати мережу wi fi на ноут.

У грі Counter-Strike 1.6 передбачена можливість створювати свій власний сервер для колективної гри зі знайомими, колегами по роботі і друзями. Звичайно, потрібна сама гра Counter-Strike 1.6, бажано не обтяжена різними доповненнями і патчами, щоб виключити зайві помилки.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть додаток до CS 1.6 для гри по інтернету - патч 29 або вище. Скористайтеся пошукачем або відразу зайдіть на сайт http://www.mgame.su. Скачайте також і встановіть саму програму-сервер для CS 1.6, дистрибутив сервера можна також знайти на сайті http://www.mgame.su. Готові сервера доступні в розділі «Сервера». Там же можна ознайомитися з інструкцією по установці і підготовці сервера до роботи.
2
Запустіть встановлений сервер CS в консольному режимі. Консольний режим дозволяє серверу споживати набагато менше системних ресурсів комп'ютера, завдяки чому гра буде проходити більш стабільно. Для цього створіть файл hlds.bat з вмістом, вказаними на сторінці http://www.mgame.su/your_server_cs.html (в пункті 4) і збережіть його в основну папку гри.
3
Відредагуйте налаштування роботи сервера, розміщені у файлі server.cfg. За необхідності встановіть для себе права адміністратора. Доповніть гру популярними картами та доповненнями для гри. Подібних файлів в інтернеті досить багато, тому проблем з пошуком не виникне.
4
Вам залишиться з'ясувати свою IP-адресу і повідомити його вашим компаньйонам по грі. Якщо ви хочете, щоб створений вами сервер був доступний для гри в інтернеті, зробіть що виділяється провайдером IP-адреса статичним. Це дозволить вам постійно використовувати один і той же IP адресу, щоб користувачі в реальному часі завжди могли зайти на сервер і грати в Counter Strike.
5
Ви також можете створити сайт, присвячений даній тематиці і розмістити на ньому адресу свого сервера, щоб залучити додаткових гравців. Якщо виникнуть які-небудь проблеми при роботі з сервером, звертайтеся до провайдера, який надає послуги використання інтернету. Також можна звернутися на спеціальні форуми в інтернеті.
Запуску готового ігрового сервера передує досить тривала процедура його створення і налаштування. Зокрема це стосується комп'ютерної гри World Of Warcraft 3.1.3. Тут існує безліч особливостей, які необхідно врахувати для успішного завершення його створення.
Вам знадобиться
  • - програма-сервер;
  • - NavicatSQL;
  • - оновлення для Framework до версії 3,5;
  • - підключення до інтернету;
  • - статичний IP.
Інструкція
1
Скачайте на ваш комп'ютер безпосередньо сам сервер World Of Warcraft 3.1.3. Завантажте також інше необхідне програмне забезпечення - це Navicat MySQL 7.28, Microsoft Net Framework версії 3,5 і вище, екстрактори, присутні в збірці. Після цього також налаштуйте IP адресу як статичного, оскільки в іншому випадку ваш ігровий сервер працювати не буде.
2
Виконайте установку завантаженого програмного забезпечення. В першу чергу інсталюйте Microsoft Net Framework, після чого перезавантажте комп'ютер і виконайте решту кроків. Відкрийте архів з сервером і перемістить з нього папку Server в директорію вашого жорсткого диска.
3
Зайдіть в переміщенні папку, знайдіть в ній директорію з назвою MaNGOS. Перейдіть далі в «Витяг карт» і весь її вміст скопіюйте в папку ігрового клієнта, який в обов'язковому порядку повинен бути попередньо пропатчен до версії 3.1.3.
4
Зайдіть в директорію використовуваного вами клієнта і запустіть з нього vmapexstact_2. Після завершення розпакування знаходяться в архіві файлів запустіть ad. Також дочекайтеся закінчення операції. З'явилися після розпакування папки скиньте в директорію MaNGOS.
5
Скопіюйте ваш IP-адресу. Відкрийте папку Server, в ній знайдіть директорію Home. У пункті меню, перейменуйте папку з IP-адресою на вашу адресу. Після цього відкрийте дану директорію і знайдіть у ній ще дві папки - www і sql. Знайдіть у першій файл конфігурації з назвою config.php.
6
Відкрийте його за допомогою текстового редактора і в рядку з назвою $ server = змініть значення на ваш IP-адресу. Запустіть ваш оглядач і в адресному рядку пропишіть наступне: http://, після чого вставте скопійоване раніше значення адреси. Якщо ви створюєте сервер для гри по локальній мережі, використовуйте IP-адреса 127.0.0.1. З папки denver в цьому випадку також запустите run.exe.
7
Встановіть скачаний вами NavicatSQL. Запустіть його і натисніть на File. Виберіть у меню New Connection Name. Впишіть значення Realmd. В наступному полі Host Name/IP address впишіть назву IP, що використовується для гри по локальній мережі. У Username введіть mangos, в поле пароля - те ж саме.
8
Застосуйте зміни. Підключіться після цього до бази з назвою Realmd, для чого клацніть по ній лівою кнопкою миші і виберіть відповідний пункт. У з'явилися таблицях виберіть подвійним натисканням Realmlist. У полі введення імені замініть значення на ваш розсуд, в поле введення адреси пропишіть ваш IP.
9
Створіть акаунт через сайт або програму MaNGOS. Повторіть підключення до бази Realmd, але при цьому зайдіть в налаштування саме аккаунта, вказавши значення 1 для модератора, 2 - для ГМ і 3 - для адміністратора в рядку gmlevel. Натисніть на запуск сервера .
Корисна порада
В даному випадку в режимі адміністратора дозволено використовувати різні коди.