Як відкрити інтернет-браузер.

«Браузером» або «веб-оглядачем» називають спеціалізовану програму для перегляду сторінок веб-сайтів та інших ресурсів, розміщених в мережі. Програма посилає запит на сервер, що містить вказаний користувачем адресу і отримує у відповідь вихідний код веб-сторінки, який містить детальну інформацію про те, що саме і яким чином слід показати користувачеві. Інтернет-оглядач візуалізує у своєму вікні всю отриману інформацію, перетворюючи її в веб-сторінку.
Інструкція
1
Запускайте веб-оглядач таким же способом, яким ви це робите з будь-якими іншими програмами. В ході установки в операційну систему абсолютна більшість програм, включаючи і браузери, створюють посилання на свій запуск в головному меню системи - шукайте її в розділі «Усі програми» на кнопці «Пуск».
2
Скористайтеся ярликом програми на робочому столі - при установці браузер і його теж створює автоматично. Подвійне клацання по цій іконці запускає веб-оглядач.
3
В ОС Windows 7 іконка, яка запускає встановлюваний за умовчанням разом з операційною системою інтернет-оглядач Internet Explorer, розміщується на панелі завдань поряд з кнопкою «Пуск». Клацайте по цій іконі для запуску програми.
4
Якщо посилань на запуск браузера з якоїсь причини немає ні в головному меню, ні на робочому столі, то можна, наприклад, відкрити який-небудь документ, що містить посилання на інтернет-ресурси, і клацнути будь-яку з посилань. При цьому операційна система сама знайде і запустить використовуваний за замовчуванням веб-оглядач. Але, зрозуміло, робити це постійно не дуже зручно, тому слід відшукати виконуваний файл браузера і створити ярлик для його запуску самостійно. Шукати потрібно в папці, вкладеної в папку Program Files на системному диску. Назва папки повинно збігатися з назвою браузера - наприклад, виконуваний файл iexplore.exe лежить в папці з назвою Internet Explorer. Щоб створити ярлик для нього, перетягніть файл правою кнопкою миші на робочий стіл або на кнопку «Пуск».
5
Скористайтеся стандартним діалогом запуску програм, якщо інші способи не підходять. Щоб його відкрити, натисніть клавіші win + r або клацніть пункт «Виконати», поміщений в головне меню на кнопці «Пуск». Якщо ви хочете відкрити в браузері яку-небудь сторінку, то просто введіть її адресу і натисніть Enter. Якщо треба відкрити Internet Explorer, не завантажуючи в нього веб-сторінок, то введіть команду iexplore і натисніть Enter.