Як подивитися, чи знаходиться комп'ютер в мережі.

Часто користувачі персональних комп'ютерів задають на форумах питання, які пов'язані з виявленням певного комп'ютера в мережі. Дана проблема вирішується, однак для цього потрібно володіти деякими знаннями роботи в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Як правило, у кожного комп'ютера присутній певний IP-адреса, який присвоюється йому при виході в інтернет. Також варто зауважити, що така адреса являє собою набір 12 цифр, відокремлених крапкою по чотири. Щоб визначити, чи є комп'ютер в мережі, потрібно знати адресу комп'ютера. Це як номер телефону.
2
Не варто забувати про те, що IP-адреса є динамічний і статичний. Динамічний - це IP-адреса, який призначається кожному комп'ютеру автоматично. Тобто як тільки ви підключаєтеся до мережі, комп'ютера відразу ж присвоюється певний номер. Статичний же призначається провайдером один раз і використовується потім постійно. Тобто неважливо, скільки разів ви підключалися до мережі - IP залишиться таким же.
3
Щоб переглянути, чи знаходиться певний комп'ютер в мережі, потрібно перш за все з'ясувати, який у нього IP-адресу. Для цього поспілкуйтеся господарем цього комп'ютера через ICQ і попросіть передати файл, наприклад, фото. При передачі висвічується I- адресу, так що ви зможете його дізнатися таким чином. Далі зайдіть на сайт 2ip.ru. Знайдіть там графу, яка називається «Перевірити IP-адреса» або щось схоже, і натисніть туди. Введіть адресу, який був показаний в ICQ при передачі файлів.
4
Далі вам покажуть країну, в якій знаходиться цей комп'ютер, і ще купу даних - наприклад, номер провайдера, електронну пошту. Далі зателефонуйте за номером провайдера і запитайте, чи знаходиться комп'ютер в мережі. Можна, наприклад, сказати, що у вас комп'ютер завис при передачі важливих файлів і тепер ви хочете дізнатися, чи передаються файли з цього IP-адресою, щоб знати, перезавантажувати комп'ютер чи ні. В цілому можна сказати, що визначити комп'ютер в мережі достатньо складно.