Як витягнути інформацію з флешки.

USB-носії - досить крихкі пристрою. Будь-який збій може призвести до виходу флешки з ладу, і втрати важливої інформації. Однак якщо ваше USB-пристрій раптом перестало визначатися або відмовляє в доступі до файлів, не поспішайте викидати його і лаятися. Є спеціальні програми, які можуть вирішити подібні проблеми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма RecoveRx.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт виробника флешки. Дізнатися назва виробника можна з упаковки або корпусу USB-носія, а знайти офіційний сайт можна через пошукові системи. Пошукайте розділ «Сервіс» або «Підтримка». Деякі виробники відразу викладають готові програми на сторінку «Завантаження». На сайті виробника Transcend шукана утиліта знаходиться в розділі Tech Support, пункт Download Center, і називається вона RecoveRx.
2
Скачайте програму RecoveRx в пам'ять комп'ютера і запустіть її. Програма попросить вибрати пристрій - зробіть це. Потім вам випаде можливість відзначити той розділ на носії, який необхідно відновити. Натисніть Recover, щоб почати процедуру відновлення. По закінченню роботи програма видасть вікно з повідомленням, в якому повідомить про кількість відновлених файлів.
3
Спробуйте знову відкрити флешку. Скопіюйте файли з USB-носія на вінчестер. Не варто зберігати важливі дані на настільки крихкою шанувальникам. Якщо процедура відновлення закінчилася невдало, можливо, пам'ять мікропрограми USB-пристрої пошкоджена. Скористайтеся утилітою для прошивки флешки. Знайти її можна через пошукові системи по відповідності апаратних номерів носія і програми-прошівальщіка.
4
Також не варто забувати про те, що флешка може бути пошкоджена різними фізичними наслідками. Для цього вам доведеться нести її в спеціалізований центр, де досвідчені співробітники відновлять і перенесуть на інший носій всі важливі дані, які вам потрібні. Однак намагайтеся зберігати резервні копії всієї інформації, яка вам найбільш важлива в роботі. В цілому ж можна сказати, що витягти інформацію з переносного пристрою не так то й просто.