Як прибрати живіт в фотошопі. Як в photoshop cs4 прибрати висячий живіт.

У наше століття тотального нав'язування стереотипів, то і справа людина відчуває невдоволення і розчарування від того, що ні втискується в рамки модних тенденцій. Люди «в тілі» вважають, що виглядають неправильно і непривабливо, природно намагаючись стандартизувати свій зовнішній вигляд, хоча б на фотографіях.
Інструкція
1
Як операція пластичного хірурга коштує великих грошей і істинних професіоналів можна перелічити по пальцях, так і послуги майстра ретуші, що може чарівним чином видозмінити вашу фотографію, коштують чимало, фахівці ці довгі роки набувають відповідні навички, набивають руку. У жодній графічної програмі не існує чарівної кнопки «Зробити мені красиво». Це справа рук людських. Не з будь-якої фотографії можна зробити «цукерочку» .Загрузіте фотографію. Найкраще підійде зображення, де людська фігура розташована на рівному фоні, яке не несе складних деталей, адже коли форми зменшаться, на їх місці має бути видно щось, що «за ними ховалося». Ці місця зображення доведеться відтворювати заново, тобто малювати і добудовувати. Добре, якби це було просто небо або морська гладь, які легко зобразити або перенести з іншої частини картінкі.Пользуясь інструментом Lasso ретельно обводимо контури того місця, яке ми будемо видозмінювати. Чим акуратніше ви це зробите, тим більше природним виглядатиме результат - нам же треба, щоб глядач повірив, що форми саме такі насправді. Виділивши потрібний для роботи шматок, копіюємо його на новий шар через меню Layer> New> Layer via Copy.
2
Застосовуємо до обраному фрагменту перетворення Liquify. Згинаємо і розтягуємо зображення, надаючи йому потрібну форму. Рекомендується користуватися пензлем великого розміру, щоб край трансформируемого шматка не виглядав «м'ятим» і «обскубаним», при цьому намагаємося зробити так, щоб решта краю контура залишалися на своєму місці, адже інакше вони не співпадуть з вихідною людської фігурой.Не перестарайтеся, людське тіло - Чи не пластилін, всі вигини повинні виглядати натурально. Але і зайве механічне відповідність «чужому» лекалом зазвичай малопривлекательно, і на фотографії починає відчуватися фальш.
3
Нові форми гарні. Але ми бачимо, що з-під получившейся краси вилазять "залишки колишньої розкоші". Переходимо на нижній шар і інструментом Stamp копіюємо з сусідніх місць картинки фон, яким би він міг тут бути. Це теж нелегка робота, вона вимагає посидючості та художнього вкуса.Фон підмалювати. Включаємо всі верстви і милуємося результатом.
4
Намилувавшись можна злити зображення в єдиний шар командою Layer> Flatten Image і зберегти зображення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0rzuL2pDEVY