Як створювати міні образи.

Яка дівчина не любить приміряти різний одяг і придумувати нові поєднання? Хіба що - дуже лінива. Але з розвитком інтернету і в останніх немає виправдань - адже тепер щоб створити модний, яскравий і красивий образ, необов'язково навіть виходити з дому. Ви можете підбирати одяг будь-яких марок та аксесуари з них, не встаючи з-за столу. Як же створювати міні-образи?
Інструкція
1
Подібні образи - або колажі з підбіркою одягу та аксесуарів називаються сетами. Вони в основному використовуються на сайтах про моду або модних блогах. Розповідаючи про якусь нової тенденції, автор, щоб не бути голослівним, прикріплює до мого повідомлення сет - і вся теорія про новий тренд стає куди наочніше і зрозуміліше. Однак користувачам створення сетів так припало до душі, що тепер існують сайти, де ви можете просто виставити свій сет на загальну критику.
2
Щоб створити свій сет, зайдіть на спеціальний сайт. Створювати міні образи можна на http://www.polyvore.com/(це найбільший сайт з подібних), http://dressed.ru http://looklet.com/. Виберіть той, що вам більше до душі.
3
Зайдіть на сайт, натисніть на кнопку «Створити сет». Ви потрапите в віртуальну майстерню. Тут ви можете вибрати фон для свого сету, підібрати одяг, аксесуари, взуття і якісь супутні предмети, які підходять до загального стилю сету.
4
Для початку продумайте, в якому стилі ви хочете працювати. Відразу врахуйте - від різноманітності речей у вас просто зарясніє в очах, захочеться спробувати всі варіанти. Але краще дотримуйтеся початкової задумки, інакше у вас вийде просто набір речей, не придатних один до одного.
5
В меню знайдіть предмети одягу. Брюки, спідниці, верхній одяг, блузки, топи ... Найчастіше це меню англійською, і якщо ви в ньому не сильні, скористайтеся допомогою онлайн-перекладача. Також на деяких сайтах для пошуку можна вводити і колір (приблизний) шуканої вами речі. Можна вибрати і ціновий діапазон, але їли ви не збираєтеся купувати даний комплект, обмежувати себе не варто.
6
Сети припускають кілька варіантів одягу. І якщо, наприклад, з якимись брюками ви бачите декілька варіантів блузок, сміливо додавайте їх все. Тільки враховуйте пропорції - розмір речей ви налаштовуєте самі. А ось в менших деталях про пропорції, навпаки, слід забути. Адже сережки або кільця в натуральну величину просто ніхто не розгледить.
35t35t
Інструкція
1
35t35t
2
5335t
3
357k8pl50 [60 [p