Як позбутися запаху з пупка. неприємний запах з пупка у жінок.

Неприємний запах з пупка - явище досить поширене, правда, не всі звертають на це увагу через важкодоступність. Але деякі особливо уважні і охайні люди дуже засмучуються, помічаючи, що ця маленька частина тіла теж має свій запах.
Інструкція
1
Якщо ви помітили неприємний запах з пупка, особливо ретельно стежите за особистою гігієною. Мийтеся 1-2 рази на день з м'яким милом або приймайте душ. Глибокий пупок промокніть серветкою або туалетним папером, щоб у ньому не накопичувалася вода.
2
Глибокий, складчастий пупок 1-2 рази на тиждень чистите ватною паличкою з дезинфікуючою рідиною. Можна використовувати мирамистин або хлоргексидин. Перекис водню і фукорцин добре підсушують тканини і позбавляють від неприємного запаху.
3
Огляньте пупок на наявність грязьовий пробки. Особливо часто це зустрічається у огрядних людей з глибоким пупком. Ворсинки від одягу, лусочки шкіри, бруд та інші частинки можуть утворити щільний валик бруду, в якому успішно розмножуються бактерії.
4
Якщо ви ретельно дотримуватися гігієни пупка, але неприємний запах все одно присутній, зверніть увагу, чи немає виділень з пупка. Якщо пупок мокне, це може бути ознакою пупкового свища, омфалита (запалення пупкового кільця), кісти урахуса (сечового протоку) або іншими аномаліями урахуса. Виявити аномалію і призначити лікування може дерматолог або хірург.
5
Зніміть пірсинг, якщо помітили болю і виділення з пупка. Реакція на метал може викликати роздратування тканин. Приєднана інфекція може стати причиною омфалита - запалення пупкового кільця.
6
У жінок постійно мокнучий пупок з неприємним запахом і виділеннями може бути через формування вогнища зовнішнього ендометріозу на передній черевній стінці. Покажіться гінеколога або хірурга.
7
Якщо у вас з'явилися болі в передній черевній стінці, відчуття напруги в пупку, поколювання, терміново зверніться до хірурга для виключення патології. Якщо аномалія присутній, хірург випише вам ліки і дасть рекомендації. Зверніться до лікаря вчасно, щоб не запустити запальний процес. Будьте здорові!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s7NMqL5sHHI