Як побудувати гардеробну.

Гардеробна кімната - автономне приміщення в квартирі, де зберігається одяг та взуття. Популярність гардеробних обумовлена тим, що вони вивільняють додатковий простір в спальнях і віталень - там, де колись розміщувалися платтяні шафи. У споживача є вибір: придбати готове рішення від виробників або ж побудувати гардеробну самостійно.
Вам знадобиться
  • - алюмінієвий профіль;
  • - дерев'яні планки;
  • - кріплення;
  • - гіпсокартон;
  • - оздоблювальні матеріали;
  • - кронштейни.
Інструкція
1
Зведіть каркас конструкції гардеробної кімнати. Для цього вам необхідні дерев'яні планки та алюмінієві профіль. При будівництві вбиральні своїми руками приймайте за опорну поверхню підлогу, одну з чотирьох стін або стелю. Це залежить від місця, в якому вона зводиться. Зафіксуйте профіль кріпленнями з боку стелі та підлоги. Профіль необхідно монтувати по всьому периметру приміщення.
2
Встановіть вертикальні профілі. В ідеалі відстань між профілями - 1,5-2 метра. Це необхідно, щоб в процесі експлуатації конструкція вбиральні не деформована. Для нормальної жорсткості використовуйте горизонтальні перегородки. Їх необхідно кріпити через кожні півметра до армуючому профілю. Каркас готовий.
3
Обшийте готовий каркас листами гіпсокартону. Можна використовувати будь-який інший відповідний матеріал, але перевага гіпсокартону полягає в тому, що облицьовані їм поверхні не доведеться штукатурити і шпаклювати, щоб вирівняти. Закріпіть полотно гіпсокартону до кожній смузі алюмінієвого профілю. В результаті вийде конструкція, яка не обвалиться під вагою носильних речей.
4
Встановіть полки, закріпивши їх на кронштейни. Краще, щоб вони були прикріплені до стіни будинку. Перевірте надійність цих кріплень. Якщо в гардеробній кімнаті планується обладнати стелажі, краще використовувати мобільні варіанти на коліщатках. Це дозволить мінімізувати навантаження на каркас, що продовжить термін експлуатації приміщення.
5
Тепер переходите до оздоблювальних робіт. Для обробки можна використовувати будь-які матеріали - шпалери, лакокрасящіе склади, пластикові та інші панелі. Це залежить від смаків власника.
Зверніть увагу
Перш ніж побудувати гардеробну, визначте площу, призначену для майбутнього приміщення. Вона не повинна бути менше 6 квадратних метрів. Інакше функціональної гардеробної кімнати не збудувати.
Корисна порада
Обробку гардеробної кімнати можна виконати, використовуючи панелі ДСП. Такі приміщення виглядають дуже ефектно і підходять до будь-якого стилю інтер'єру.