Як зробити слив пральної машини.

Найпростіше організувати слив пральної машини в раковину або ванну. Для цього достатньо закріпити на спеціальному гаку шланг, що поставляється в комплекті з побутовою технікою. Але в такому разі емальовану поверхню ванною або умивальника постійно доведеться очищати від забруднень. В цьому плані стаціонарний слив набагато зручніше.
Вам знадобиться
  • - гнучкий шланг;
  • - пластикові кріплення;
  • - сифон;
  • - ущільнювальні манжети.
Інструкція
1
Перевірте працездатність центральної каналізації. При необхідності слід очистити, щоб забезпечити нормальний сход води. Закріпіть фитинг зливного шланга на сифоні за допомогою відводу необхідного діаметра. Бажано використовувати фітинги з кільцевими насічками, які забезпечують більш надійне кріплення.
2
Якщо на кухні чи у ванній передбачений спеціальний каналізаційний відвід під пральну машину, обладнайте слив через окремий сифон (зворотний клапан). Встановіть каналізаційний сифон до відповідного відвід. В якості ущільнювача використовуйте гумову манжету.
3
Закріпіть зливний шланг на каналізаційному сифоні. Принцип роботи в даному випадку заснований на русі утяжеленного кульки, яка піднімається вверх при зливі води і забезпечує нормальний сход рідини в каналізацію.
4
Після того як вода зійшла, клапан займає вихідне положення, перешкоджаючи потраплянню рідини і неприємних запахів з каналізації в шланг пральної машини.
5
За відсутності технічних можливостей для зливу через окремий сифон організуйте слив пральної машини безпосередньо в центральну каналізацію. Закріпіть кінцевий фітінг шланга у відводі каналізації. Встановіть ущільнювальну манжету відповідного розміру. Практика показує, що в переважній більшості випадків достатньо гумки 40х32 мм. Закріпіть фитинг і ущільнювальну гумку таким чином, щоб при характерних в процесі зливу води вібраціях шланг не зірвався.
Зверніть увагу
Зливні шланги пральної машини періодично необхідно промивати від забруднень і сторонніх домішок, які осідають на внутрішній поверхні. Регулярно слід чистити і сифон, бо забруднення перешкоджають нормальному сливу води.
Корисна порада
Пам'ятайте, що місце, де зливний шланг кріпиться до каналізаційного відведення повинно бути розташоване нижче тієї ділянки, де він з'єднується з пральною машиною. В іншому випадку відпрацьована рідина буде надходити не в каналізацію, а в корпус машини.