Як сфотографувати сторінку в інтернеті. Як зробити фото на робочий стіл.

Активним користувачам інтернету і людям, чия робота так чи інакше з ним пов'язана, іноді потрібно «сфотографувати» сторінку в інтернеті. Способів існує декілька, розглянемо один з них.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - доступ в інтернет
  • - будь-який графічний редактор
Інструкція
1
Відкрийте який Вас сайт в окремому вікні вашого улюбленого браузера. Більшість сайтів зазвичай не поміщаються в «один екран», тобто сфотографувати сторінку цілком не завжди виходить. Якщо справа йде саме так, перейдіть до фрагмента, який вам необхідний.
2
Знайдіть на клавіатурі клавішу PrtScrn/Sys Rq, вона зазвичай розташовується у верхній правій частині, поруч з кнопками Scroll Lock, Pause/Break, в блоці рівно над клавішами-стрілками.
3
Вікно браузера з сайтом повинно розташовуватися поверх всіх інших вікон і бути активним, щоб наступний крок вийшов правильно. Затисніть клавішу Alt і, не відпускаючи її, один раз натисніть знайдену раніше клавішу PrtScrn. Фотографія сторінки в інтернеті зроблена і скопійована в буфер обміну. Тепер необхідно вставити її в графічний редактор. Для вставки зображення з буфера обміну ви можете використовувати базовий редактор Paint, який поставляється разом з операційною системою Windows, або будь-який інший редактор, який дозволяє працювати з буфером обміну.
4
Відкрийте Paint, буде створено новий документ. Потім натисніть клавіші Ctrl + V, і картинка з буфера обміну буде вставлено у редактор. Тепер потрібно зберегти файл. В меню файлу виберіть Файл -> Зберегти як ..., задайте ім'я для створеного знімка, а тип файлу виберіть «Формат JPEG». Готово!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XOj68I7Jjzg
Корисна порада
Аналогічним способом ви можете «сфотографувати» будь-яке відкрите вікно. Крім того, якщо ви хочете зробити повний знімок екрана, а не окремого вікна, натискайте клавішу Prt Scrn без попереднього утримування кнопки Alt.