Як прочитати історію skype.

На даний момент Skype по праву вважається найбільш популярною програмою для міжособистісного спілкування як з допомогою веб-камери і мікрофону, так і за допомогою текстової переписки. Перед початком використання програми Skype ретельно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації, в якій описаний процес реєстрації і установки програми, основні режими роботи. Також, вивчивши її, ви дізнаєтеся, як здійснювати дзвінок і додавати нового користувача в список контактів.
Інструкція
1
Іноді виникають ситуації, коли необхідно відновити якусь бесіду або розмова по веб-камері. Для цього існує історія Skype, яка зберігає абсолютно всі розмови в зручному для користувачів форматі. Причому доступ до історії має будь-яка людина, навіть той, який не зареєстрований в програмі скайп.Для того, що переглядати історію Skype, скористайтеся спеціально розробленої для цього утилітою SkypeLogView. Вона дозволяє дізнатися, де зберігається історія Skype. Також з її допомогою можна витягти дані з історії листування, деталі вихідних і вхідних дзвінків, а також історію передачі файлів, зображень і відео. Інформація витягується в форматі text, html, csv і xml, на ваш вибір. Потім ви можете використовувати її на свій розсуд.
2
Скачайте утиліту і розархівуйте її в заздалегідь створену папку. Потім закрийте додаток Skype (якщо воно відкрито) і запустіть файл SkypeLogView.exe. Після чого зайдіть в цю програму і натисніть меню "файл - вибрати папку з журналами". І у вас на екрані має з'явитися список файлів і повна Skype історія повідомлень. Якщо з якої-небудь причини ви не змогли побачити історію, зверніться до розробника програми, який виправить закралася помилка в стислі терміни. Ця програма дуже зручна і не вимагає додаткових ресурсів для запуску і використання. Особливо важливо відновлення історії Skype, якщо справа стосується ділових переговорів або кримінальних розслідувань. Тоді перегляд всіх повідомлень в пошуках додаткової інформації або доказів є життєво необхідним.
3
Для того, щоб захистити власну історію повідомлень, встановіть антивірусне програмне забезпечення. Воно дозволить захистити вашу особисту інформацію від несанкціонованого доступу. Щоб трохи підняти собі настрій, можна скористатися історією повідомлень Skype і згадати смішні моменти спілкування зі своїми друзями.