Як позбутися від конденсату на стелі. чому збирається конденсат на стелі льоху.

Конденсат на стелі найчастіше утворюється в приміщеннях з високою вологістю, а також там, де недостатня вентиляція і кондиціонування. Велике скупчення конденсату характерно для підвальних приміщень та погребів.
Вам знадобиться
  • - теплоізоляційні матеріали;
  • - парасольку з оцинкованого заліза;
  • - поліетиленова плівка;
  • - пластикові труби;
  • - сірники.
Інструкція
1
Перевірте працездатність вентиляційної системи. Нормальний повітрообмін становить один-два обсягу льоху на годину. Якщо в підвальному приміщенні повітря не застояне, відсутня характерний запах вогкості і цвілі, то вентиляційні канали працюють добре.
2
Перевірте теплоізоляційний шар стелі на наявність пошкоджень. Якщо вентиляційна система працює справно, але на поверхнях збирається конденсат, значить приміщення досить холодне. Прийміть заходи по відновленню пошкодженої теплоізоляції.
3
Використовуйте в якості теплоізоляції ті будівельні матеріали, які характеризуються властивістю вбирати максимальну кількість надлишкової вологи і швидко від неї просихати. Утеплити стелю можна керамзитом, попередньо просіяний цегляним боєм або ж лісовим мохом - всім цим матеріалам притаманні описані якості. Якщо приміщення занадто холодне, бажано обладнати теплоізоляцію і на поверхнях стін.
4
Обладнайте систему для відведення конденсату з приміщення. Для цього влаштуйте жолоб з пластикових труб, по якому скупчилася на стелі волога буде стікати в водоприймальний приямок. Поверх пластикового жолоби, що виходить на вулицю, встановіть спеціальний парасолю з оцинкованого заліза або ж закрийте вхідний отвір поліетиленовою плівкою. Для пристрою жолоби можна використовувати каналізаційні пластикові труби та комплектуючі.
5
Перевірте приміщення на предмет загазованості, так як концентрація вуглекислого газу, що перевищує 10 відсотків, вважається небезпечною для людського організму. Для цього запаліть звичайний сірник. Якщо вона не загоряється, це ознака скупчення вуглекислоти. Грунтовно провітріть приміщення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kd-oyvYjrMU
Зверніть увагу
Щорічно проводите дезінфекцію в погребі. Для цього використовуйте розчин побілки з додаванням мідного купоросу. Використовуйте розчин відразу після приготування, оскільки його ефективність істотно вище.
Корисна порада
Вентиляційна система підвалів і погребів включає в себе два канали - витяжної та припливне. Якщо вентиляція обмежується лише одним каналом, то для її нормального функціонування він повинен бути оснащений ветроулавліваніем.