Як відключити вбудовану мережеву карту. Як відключити інтегровану мережеву карту.

Для зв'язку комп'ютерів по мережі використовуються мережеві карти. Вони бувають двох типів - зовнішні та інтегровані в материнську плату. Якщо вам потрібно відключити інтегрований мережевий адаптер, зробити це можна в BIOS або засобами Windows.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер. Після початкового завантаження в нижній частині екрана з'являється повідомлення «Press Delete to Setup». Різні виробники використовують різні клавіші для того, щоб увійти в BIOS (Basic In-Out System). Найчастіше це Delete, F2, F10, Esc.
2
В меню BIOS знайдіть пункт, який містить інформацію про інтегровані пристроях. У деяких версіях він називається Peripheral Setup або Integrated Device. Шукайте методом перебору - відкривайте послідовно всі пункти меню, поки не знайдете пристрій OnBoard Lan.
3
Для інтегрованого обладнання можливі два стани - Enable і Disable. Перше означає, що пристрій включено і працює, друге - відключено і не використовується. Переведіть вбудований мережевий адаптер в стан Disable і натисніть клавішу F10, щоб вийти з BIOS, зберігши зміни. Підтвердіть вибір, якщо вимагатиме система.
4
Відключити мережеву карту можна також засобами Windows. Для виклику контекстного меню натисніть на іконку «Мой компьютер» правою клавішею миші. Вибирайте самий нижній пункт «Властивості». У вікні «Властивості системи» зайдіть у вкладку «Обладнання» і натисніть «Диспетчер пристроїв». Знайдіть пункт «Мережеві плати» і розкрийте його подвійним клацанням. У списку мережевих пристроїв клацніть правою клавішею миші по назві вбудованої мережної карти. У контекстному меню вибирайте опцію «Відключити». Підтвердіть рішення, відповівши «Так» на питання системи. Поверх значка мережевої карти з'являється червоний хрестик.
5
Якщо ви захочете знову підключити вбудований мережевий адаптер, в контекстному меню вибирайте команду "Задіяти» - червоний хрестик зникне, пристрій готовий до роботи. У списку команд є пункт «Видалити». Якщо ви його задіюєте, після перезавантаження система повідомить «Виявлено новий пристрій» і почне пошук драйвера для нього.