Як відсилати факс.

Отправить факс можна як через факсимільний апарат, так і через спеціальні онлайн сервіси або клієнтські програми, які потрібно встановлювати на комп'ютер. Вибір способу залежить від ситуації, але нічого складного в будь-якому із способів немає.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - факсімальних апарат.
Інструкція
1
Для того щоб відправити факс через факсимільний апарат необхідно зробити наступне: вставте листи, які ви збираєтеся відправити, в призначене для цього відділення. Листи кладуться лицьовою стороною вниз. Потім зніміть трубку на апараті і наберіть номер одержувача. Дочекайтеся нестандартного, пищало гудка. Якщо трубку підніме секретар, попросіть перевести на факс і теж дочекайтеся гудка, що свідчить про прийом факсу. Натисніть кнопку "FAX" або "START". У більшості моделей це велика кругла зелена кнопка. Листи почнуть проходити через апарат. Дочекайтеся, поки пройдуть всі. Потім зателефонуйте відправнику і уточніть, що факс отриманий. Такий спосіб найлегший, але він припускає наявність факсимільного апарату під рукою, що не завжди можливо.
2
Інший спосіб - послати факс через інтернет. Для цього ви повинні перевести документ, що відправляється в формат PDF. Існує безліч програм, які дозволяють це зробити, в їх числі bullzip. Знайдіть програму в пошуковику і встановіть на комп'ютер. Потім скористайтеся онлайн сервісом, які дозволяють провести відправку факсу через інтернет. Це не безкоштовно. У числі сайтів, що надають таку послугу http://www.faxnet.ru/. Увійдіть, поповніть рахунок і дотримуйтесь зазначеної інструкції. Принцип може бути різним на різних сайтах, потрібно або завантажити документ, або відправити його по електронній пошті на вказану адресу.
3
Третій можливий спосіб - скачайте або купіть програму, яка встановлюється на комп'ютері і дозволяє відправляти факси, наприклад, Venta4Net або FaxManager. Перевага в тому, що оплата проводиться одноразово, що більш розумно для компанії. Врахуйте, що для правильної роботи таких програм іноді потрібно модем, який підключений до телефонної лінії.