Як відкрити прикріплені файли.

Файли, які додаються до текстового повідомлення, прийнято називати «прикріпленими». Функції прикріплення файлів мають і скрипти форумів, і поштові онлайн-сервіси, і резидентні програми поштових клієнтів. Залежно від того, до якого саме повідомленням прикріплені файли, будуть відрізнятися і способи їх відкриття.
Інструкція
1
Якщо прикріпленим файлом є картинка, а текст, до якого вона прикріплена - це повідомлення на якому-небудь форумі, то відкривати такий додаток повинен браузер без будь-якого вашого втручання. Якщо ваш інтернет-оглядач не відображує прикріплену до повідомлення форуму картинку, то найбільш вірогідна причина цієї неприємності полягає в тому, що ви не авторизовані скриптами форуму, а без цього не маєте права доступу до прикріплених файлів.
2
Якщо файли прикріплені до отриманого вами електронного листа, і ви використовуєте для його читання якої-небудь встановлений у вашому комп'ютері поштовий клієнт, то для відкриття треба двічі клацнути іконку прикріпленого файлу. У відповідь програма покаже вам варіанти дій з обраним об'єктом, серед яких буде і відкриття файлу. Якщо це картинка, то, як правило, поштові клієнти не пропонують вибору, а просто показують її у своєму власному вікні перегляду зображень.
3
Якщо для перегляду електронного листа з прикріпленими файлами ви використовуєте який-небудь онлайн-сервіс, то в більшості випадків ці файли треба спочатку зберегти до себе в комп'ютер, а потім відкрити одним зі встановлених у ньому програм. Яке з додатків повинно відкривати цей файл операційна система зможе визначити сама, вам достатньо буде двічі клацнути збережений об'єкт.
4
Будьте уважні з прикріпленими до тексту поштового повідомлення файлами - це найбільш часто використовуваний метод розповсюдження вірусів. Якщо вам невідомий відправник повідомлення, то отримані файли в обов'язковому порядку повинні проходити перевірку антивірусною програмою. Особливо уважно слід ставитися до виконуваних файлів (розширення exe), файлів ярликів (pif) і посилань (lnk).