Як написати в гостьову книгу.

У відвідувача web-сторінки може виникнути бажання написати відгук про сайт. Ділитися своїми враженнями, надіславши листа адміністратору, не зовсім розумно. Краще написати в гостьову книгу сайту. Як це правильно зробити?
Інструкція
1
Знайдіть гостьову книгу. Вона може ховатися під розділом «Відгуки», «Ваші думки» і щось подібне. Врахуйте, що на деяких сайтах, особливо на великих ресурсах, гостьові книги відсутні зовсім.
2
Заповніть дані про себе. У полі «Ім'я» ви можете ввести своє реальне ім'я (з по батькові та/або прізвищем) або свій нікнейм (інтернет-псевдонім). Поле «e-mail» зазвичай обов'язково для заповнення, але при цьому в самій гостьовій книзі не публікується - про це теж буде сказано додатково. На електронну скриньку вам прийдуть повідомлення, в разі відповіді на ваше сообщеніе.Іногда може бути присутнім поле «www» («домашня сторінка» або «сайт»). Якщо у вас є свій інтернет-ресурс, обов'язково вкажіть його тут - так ви трохи допоможете своєму сайту або блогу розкрутитися.
3
Тепер приступайте до написання відкликання. Про що писати в гостьову книгу? Це може бути загальне враження про сайт, побажання проекту подальшого розвитку та успіхів. Якщо на сайті відсутній розділ питань про ресурс, задавати їх можна також в гостьовій книзі. Якщо у вас раптом з'явилася якась ідея, яка, на ваш погляд, могла б поліпшити даний сайт, її також можна висловити в гостьовій книзі.
4
Вказувати на помилки теж можна, але робити це слід в коректній формі. Навряд чи адміністратору сподобається, якщо його досить грубо тикають в промахи з орфографією або дизайном. До слова, деякі зауваження про дизайн можуть виявитися дуже корисні для розробників сайту. Якщо у вас присутній горизонтальна смуга прокрутки, або дизайн виглядає з'їхалися і неакуратним, повідомте про це в гостьовій книзі. Не забудьте при цьому вказати свій дозвіл монітора і браузер, яким ви користуєтеся.
5
Нетікет (своєрідний етикет інтернету) не передбачає починати записи в гостьової книги з «Здрастуйте, адміністрація сайту ...» і закінчувати «З повагою, Іванов Іван». Однак на деяких серйозних сайтів фірм або яких-небудь установ можуть бути прийняті інші правила ввічливості. Тому, перш ніж написати в гостьову книгу, перегляньте записи інших відвідувачів.