Як визначити мережевий адаптер.

Мережевий адаптер (мережева плата) забезпечує зв'язок комп'ютера з іншими комп'ютерами в мережі і служить чимось на зразок воріт у зовнішній світ. Іноді виникає необхідність визначити тип мережевої карти. Зробити це можна по-різному.
Інструкція
1
Якщо операційна система працює коректно, клацніть правою клавішею миші по значку «Мій комп'ютер» і вибирайте саму нижню команду - «Властивості». У «Вікні властивостей» зайдіть у вкладку «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». Зі списку пристроїв вибирайте пункт «Мережеві плати» і клацніть по квадрату з плюсик зліва від нього. Розкриється список мережевих пристроїв з назвами моделей, встановлених у вашому системному блоці.
2
Спосіб для допитливих, а також для тих, хто пережив переустановку Windows і не знайшов драйвер на мережевий адаптер - побачити все своїми очима. Вимкніть комп'ютер від електроживлення і відверніть стягують гвинти на задній панелі. Зніміть бічну кришку. Якщо в системному блоці встановлена зовнішня мережева карта, відверніть гвинт, яким вона кріпиться до корпусу, і витягніть її з гнізда. Тип мережевого адаптера написаний на його лицьовій стороні.
3
Якщо мережевий адаптер інтегрований в материнську плату, знайдіть її назву і перепишіть. Зайдіть на сайт виробника і вивчіть характеристики «материнки» - серед інших буде названий тип мережного адаптера.
4
Якщо з якихось причин визначити модель адаптера не вдалося, скористайтеся засобами Windows. Натисніть правою клавішею миші на іконку "Мій комп'ютер" і в контекстному меню вибирайте опцію «Управління». У лівій частині вікна керування натисніть на «Диспетчер пристроїв». Праворуч з'являється перелік встановлених в системному блоці пристроїв. Жовтим знаком питання відзначені ті, на які драйвер не встановлений. Клацайте правою клавішею миші по пункту Ethernet-контролер, в контекстному меню вибирайте опцію «Властивості». Зайдіть у вкладку «Відомості». Розкрийте список, що випадає і знайдіть пункт «Код екземпляра пристрою». В вікні нижче з'являється код. Перепишіть його.
5
Зайдіть на сайт http://www.pcidatabase.com/vendors.php?sort=name і в поле Search vendors введіть перші 4 цифри коду. Наприклад, код екземпляра пристрою: PCI \ VEN_1106 & DEV_3106 & SUBSYS_14051186 & REV_8B \ 4 & 2966AB86 & 0 & 30A4Первие чотири цифри - 1106 - введіть у відповідне поле. Пошук видасть назва компанії- виробника
6
Клацніть за назвою компанії. У новому вікні введіть в поле Search devices наступну четвірку цифр - 3106. Програма повідомляє тип і модель мережевого адаптера.