Ноутбук: Як збільшити швидкість роботи.

Досить часто можна домогтися підвищення продуктивності мобільного комп'ютера, не вдаючись при цьому до установки нового дорогого обладнання. Для цього необхідно почистити ОС і оптимізувати її роботу.
Вам знадобиться
  • - Regcleaner;
  • - Advanced System Care.
Інструкція
1
Почніть процес підготовки ноутбука до розгону з очистки жорсткого диска і його розділів від зайвих файлів. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Клікніть правою кнопкою миші по системному розділу жорсткого диска. Виберіть пункт «Властивості».
2
Тепер натисніть кнопку «Очищення диска» і запустіть процес видалення зайвих файлів. Повторіть цю процедуру з іншими розділами жорсткого диска. Тепер поверніться до властивостей системного розділу. Знайдіть пункт «Дозволити індексувати вміст файлів на додаток до його властивостей». Зніміть прапорець поруч із цим параметром. Натисніть кнопку «Застосувати» і почекайте, поки буде застосована нова команда.
3
Аналогічну операцію проведіть з іншими розділами диска. Тепер займіться видаленням неправильних файлів системного реєстру. Скачайте і встановіть програму RegCleaner. Запустіть цю утиліту.
4
Натисніть кнопку "Сканувати" і почекайте, поки завершиться процедура аналізу системного реєстру. Тепер натисніть кнопку "Очистити" (Видалити). Закрийте програму.
5
Після завершення вищеописаних процедур приступите до комплексної налаштуванні операційної системи. Скачайте і встановіть програму Advanced System Care. Її ви можете знайти на сайті www.iоbit.com.
6
Запустіть цю програму і відкрийте меню «Очищення Windows». Виділіть прапорцями всі пункти цього меню, за винятком параметра «Очищення реєстру», і натисніть кнопку «Сканувати». Трохи почекайте, поки програма проаналізує стан системи. Тепер натисніть кнопку «Ремонт».
7
Після виправлення параметрів ОС перейдіть в пункт «Діагностика системи». Повторіть процедуру очистки, описану в попередньому кроці. Природно, активуйте всі чотири пункти меню.
8
Відкрийте меню «Утиліти» і виберіть функцію «Очищення пам'яті». Натисніть кнопку «Вперед». Вкажіть параметр «Глибока очистка». Закрийте програму і перезавантажте ноутбук.