Як передати файл з комп'ютера.

Часто буває, що який-небудь файл треба передати іншій людині. Звичайно, якщо ця людина поруч, то цілком можна записати файл на флешку або компакт-диск і тут же віддати йому. Але як бути, якщо ця людина на іншому кінці Землі? Природно, використовувати інтернет і електронну пошту. Але при цьому є деякі обмеження.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб зменшити розмір файлу - буде потрібно будь-яка програма-архіватор. Це можуть бути як комерційні продукти "Winrar", "Winzip", так і вільно поширювані, наприклад, "7-zip".
Інструкція
1
Спочатку необхідно стиснути відправляється файл. Навіть якщо поштові сервери та відправника, і одержувача дозволяють працювати з великими файлами, стиснений файл і відправиться, і завантажиться швидше. Клацніть правою кнопкою на отправляемом файлі. Виберіть «додати до архіву". Тепер в тій же папці, де був цей файл, з'явився файл з тим же назвою, але меншого обсягу та іншого формату. Це архів. Саме його і слід надсилати електронною поштою.
2
Зайдіть в поштову програму. Виберіть «Створити лист». В основному поле для введення тексту можна описати, який це файл, і для чого ви його відправляєте. В поле для адреси напишіть адресу одержувача. Виберіть опцію «Прикріпити файл». Знайдіть і прикріпіть створений архів. Надішліть листа.
3
Іноді поштові сервери відмовляються пересилати файли великого об'єму. У такому випадку потрібно скористатися сервісом, наданих різними файлообмінниками. Наприклад, depositfiles.com, rghost.ru, letitbit.net та іншими. Ці сервіси дозволяють закачувати файли великого об'єму на свої сервери і надають посилання для скачування, яку і слід відправити одержувачу файлу.
Для здійснення обміну інформацією між стаціонарними комп'ютерами існує декілька варіантів. Самий логічний з них - створення локальної мережі між двома пристроями.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi адаптери.
Інструкція
1
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати для з'єднання двох комп'ютерів бездротовий канал передачі даних, придбайте два Wi-Fi адаптера. В даному випадку можна використовувати обладнання, що не підтримує функцію створення повноцінної точки доступу.
2
Підключіть Wi-Fi адаптери до USB-портів комп'ютерів або до слотів PCI, розташованим на системних платах ПК. Оновлення драйверів для даних пристроїв. Використовуйте диски, що поставляються в комплекті з Wi-Fi адаптерами, або скачайте драйвери з сайтів виробників даного обладнання.
3
Увімкніть перший комп'ютер і створіть бездротову локальну мережу. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом (Windows Seven). Тепер виберіть меню «Управління бездротовими мережами».
4
Після відкриття списку існуючих мереж Wi-Fi натисніть кнопку «Додати». Виберіть пункт «Створити мережу комп'ютер-комп'ютер» і натисніть кнопку «Далі».
5
Задайте параметри вашої локальної бездротової мережі. Поставте галочку поруч із пунктом «Зберегти параметри». Натисніть кнопки «Далі» і «Готово».
6
Тепер відкрийте список існуючих з'єднань і перейдіть до властивостей бездротового підключення. Відкрийте параметри протоколу TCP/IPv4. Активуйте використання постійного IP-адреси. Введіть його значення.
7
Увімкніть другий комп'ютер. Відкрийте меню налаштувань протоколу TCP/IPv4. Введіть статичний IP-адресу. Він повинен відрізнятися від адреси першого Wi-Fi адаптера тільки четвертим сегментом. Перейдіть до списку доступних бездротових мереж. Підключіться до Wi-Fi точки, створеної на першому ПК.
8
Тепер створіть на одному з комп'ютерів загальнодоступну папку. Для цього клікніть по каталогу правою кнопкою миші і виберіть пункт «Доступ». Виберіть групу користувачів, для якої буде дозволено підключення до даної папці.
9
На іншому комп'ютері натисніть клавіші Win і R. Заповніть з'явилося поле командної \\ IP-адреса другого комп'ютера. Натисніть клавішу Enter і дочекайтеся відкриття списку загальнодоступних ресурсів. Виберіть потрібний каталог і скопіюйте в нього необхідні дані.