Як взяти звук з відео.

Без розуму від діалогу в переглянуті фільми, подобається саундтрек, але ніде не можете знайти аудіозапис? Поширена проблема, з якою стикався далеко не один користувач. Не біда, адже звук завжди можна взяти з самого відео.
Інструкція
1
Для вирішення завдання потрібно відео- або аудіоредактор. Визначтеся з програмою, яку ви будете використовувати. Це може бути Sony Vegas, Adobe Premiere, Pinnacle Studio, Sony Sound Forge і навіть стандартний Movie Maker. Кожна з перерахованих програм підійде для того, щоб зберегти звук з відео, але ви можете вибрати і іншу, більш зручну для вас.
2
Запустіть обрану програму. Щоб відкрити відео, виберіть «Файл» -> «Відкрити» або використовуйте стандартну комбінацію клавіш Ctrl + O. Знайдіть потрібний відеофайл в діалоговому вікні, клікніть по ньому один раз і натисніть кнопку «Відкрити». Альтернативою даному способу може стати перетягування файлу за допомогою миші на монтажний стіл програми.
3
Після того як файл був відкритий в програмі редагування, необхідно обрізати зайві частини і залишити тільки бажаний фрагмент. Для цієї мети скористайтеся відповідним інструментарієм програми. Якщо вам потрібно взяти звук з усього відео, а не якоїсь його конкретної частини, пропустіть цей крок.
4
При необхідності відредагуйте звукову доріжку, якщо це дозволяють зробити можливості редактора. Наприклад, можна відрегулювати гучність звуку, а за допомогою еквалайзера добитися більш відповідного звучання. Однак ці перетворення слід проводити, якщо якість звуку вимагає поліпшення.
5
Тепер необхідно зберегти звук. Для цього виберіть «Файл» -> «Зберегти» («Прорахувати» або «Експорт» залежно від використовуваної програми). У вікні задайте ім'я файлу і його формат. У якості останнього можуть виступати mp3, wav, wma, ogg, mp4 та інші аудіоформати. Додатково можна налаштувати такі параметри, як бітрейт, якість стиснення, стерео/моно і інш. Для завершення натисніть «Зберегти».