Як зробити бантик для собаки. бантики для собак своїми руками.

Маленькі собачки майже як діти. Їх і годують по годинах, і раціон узгоджують з лікарем, і наряджають, і навіть прикрашають. Тим більше, що індустрія товарів для тварин зробила крок дуже далеко вперед. Однак при бажанні ви легко можете створити неповторне прикраса - бант - для вашого вихованця власними руками.
Вам знадобиться
  • -стрічка широка будь-якого кольору;
  • -стрічка широка і вузька іншого кольору (бажано контрастного);
  • -украшеніе (стрази, намистинки);
  • -кріплення для банта. Можна використовувати підставу звичайної дитячої заколки.
Інструкція
1
Для початку відріжте шматок основної широкої стрічки. Довжина відрізка повинна дорівнювати приблизно 22 см. Разом з цим відріжте другий шматок стрічки (тепер уже використовуйте додаткову тканину). Він повинен бути трохи менше в довжину, ніж базовий. Так як найкраще брати для виготовлення банта атласну стрічку, то обробіть її краї запальничкою. Потрібно це для того, щоб вони не розпушились.
2
Далі з основної стрічки складіть кільце. Його розмір залежить від того, наскільки великим ви хочете зробити бант. Регулювати його діаметр ви можете, розташовуючи потрібним чином (більше або менше) захлест всередині. Тепер другу (додаткову) стрічку теж змотайте в аналогічне кільце. Але для створення красивого банта воно також має бути трохи менше, ніж основне. Після того, як відрегулюєте друге кільце, накладіть його на перше. Для цього пережміть обидва кільця пальцем посередині.
3
Скріпите стрічки між собою. Для цього вам потрібно зшити їх разом. Нитку підбирайте в колір додаткової стрічки. Адже саме вона розташована лицьовою стороною. Прошивати потрібно так, щоб можна було, потягнувши за кінчик нитки, зробити бантик.
4
Завдяки такій нехитрій маніпуляції бантик готовий. Тепер його потрібно декорувати і прикріпити до основи заколки. Відріжте невелику смужку стрічки від додаткової. Тільки ця смужка повинна бути тоненькою. Адже вона всього лише служитиме серединкою бантику, одночасно прикриваючи місце зшивання деталей. Зашивайте її ззаду, щоб не було видно швів.
5
Тепер можете пришити прикраса (намистинку або стразу) спереду, якраз на цю середню стрічку. Можна цього і не робити, залишивши просто стрічечку. Після цього прикладіть основу, на яку повинен кріпитися бантик. Це може бути і затиск від заколки, і тряпочних обруч (щоб на шию одягати). Пришити її. Все, бантик готовий!