Як поставити аватар в асьці.

ICQ або, як її називають у побуті, аська є одним з найпопулярніших сервісів обміну миттєвими повідомленнями. Щоб підкреслити свою індивідуальність, кожен користувач може поставити власний аватар. Однак у менш досвідчених в цьому плані юзерів можуть виникнути питання.
Інструкція
1
Встановити аватар можна за допомогою офіційного сайту ICQ. Відкрийте веб-браузер і наберіть в адресному рядку http://icq.com, після чого перейдіть по введеному адресою. На головній сторінці сайту в правому верхньому куті клацніть по посиланню «Вхід», потім у відповідних полях введіть номер ICQ (або поштову адресу) і пароль. Тепер ви авторизовані на сайті.
2
Далі клікніть по посиланню «Знайомства» в шапці сайту. Ви потрапите на сторінку пошуку людей, в правій частині якої побачите коротку інформацію про свій обліковий запис. Клікніть по посиланню «Мій профіль». На сторінці, натисніть посилання «Змінити зображення». У вікні натисніть «Огляд» і за допомогою діалогового вікна провідника виберіть файл для зображення. Він повинен бути в одному з форматів: jpg, gif, png, bmp або tiff. Клікніть по вибраному зображенню і натисніть "Відкрити". Підтвердіть своє бажання встановити аватар, натиснувши «Зберегти».
3
Поставити аватар можна і за допомогою офіційного програми ICQ. Запустіть програму. У верхній частині вікна клікніть по місцю, призначеному для аватара. У вікні вам буде запропоновано завантажити власну картинку, зробити знімок за допомогою веб-камери або вибрати зображення з галереї ICQ. Якщо у вас є готова картинка для аватара, клікніть «Обзор», виберіть зображення та натисніть «Відкрити», після чого «Зберегти».
4
Також аватар можна встановити за допомогою одного з сторонніх додатків, наприклад, QIP. Запустіть програму. Клікніть по логотипу в нижній частині вікна програми, далі виберіть «Показати/змінити мої дані», а потім пункт, що стосується ICQ. Відкриється вікно із загальною інформацією про акаунт. Клікніть по піктограмі папки в лівому верхньому куті під місцем, призначеному для аватара. У діалоговому вікні виберіть файл із зображенням і натисніть "Відкрити". Далі натисніть «Зберегти» для підтвердження внесених змін.
Користувачі давно звикли, що на різних сайтах особистий профіль можна доповнити оригінальним аватаром . У програмах для спілкування в реальному часі - ICQ або QIP - теж можна завантажити мініатюрне зображення, яке буде характеризувати автора. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Описані дії підійдуть як для додатка QIP, так і для ICQ. Запустіть програму і введіть логін і пароль. У головному вікні знайдіть на панелі інструментів значок у вигляді листа паперу з буквою «i» і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Відкриється нове діалогове вікно. Якщо ви затримаєте на вказаному значку курсор на кілька секунд, з'явиться підпис-підказка «Показати/змінити мої дані».
2
У лівій частині вікна будуть міститися розділи меню, а над ними - поле з написом "no icon". Саме воно і призначене для вашого аватара. Натисніть на кнопку «Завантажити значок», розташовану одразу під порожнім полем. У вікні "Відкрити" виберіть картинку, яка буде служити вашим аватаром.
3
Враховуючи те, що стандартна колекція картинок в програмах обмежена, можливо, ви захочете використовувати власне зображення. Для цього вкажіть у вікні директорію, в якій збережено користувальницька картинка. При створенні або виборі аватара пам'ятайте, що підійде лише зображення заданих пропорцій. Мінімальний розмір аватара 15х15 px, а максимальний - 64х64 px.
4
Після того як вкажете, яке зображення повинно служити аватаром, натисніть на кнопку "Відкрити", обрана картинка відобразиться в поле. Натисніть на кнопки «Зберегти» і «Закрити» в нижній частині вікна.
5
Існує й інший спосіб додавання аватара. Відкрийте вікно повідомлень для будь-якого користувача зі списку. У нижній частині вікна розташована панель інструментів. Двічі клікніть лівою кнопкою миші в лівій частині панелі в поле з написом "no name".
6
Відкриється вікно, в якому вам необхідно буде вказати шлях до зображення, яке стане вашим аватаром. Вибравши потрібну картинку, натисніть на кнопку "Відкрити", через секунду-другу зображення в поле оновиться і відобразиться вибраний вами аватар.