Як виходити в інтернет з нетбука.

Вихід в інтернет з нетбука, що працює під управлінням операційної системи Linux або Windows, здійснюється таким же чином, як і з звичайного ноутбука, і тому не потребує пояснень. Але якщо на нетбуці встановлена ОС Android, виникають труднощі з підключенням до нього 3G-модема.
Інструкція
1
Відразу після підключення до комп'ютера модем починає емулювати знімний привід CD-ROM. На цьому віртуальному диску розташована спеціальна програма для обслуговування модему. Саме вона перемикає прилад в режим, в якому він працює як модем. Зазвичай на нього записана тільки версія цієї програми для Windows, але іноді на додаток до неї додається і версія для Linux. На нетбуці з ОС Android ви не зможете запустити ні ту, ні іншу версію програми. Тому підключіть модем до звичайного комп'ютера з Linux (за наявності відповідної версії програми) або Windows, запустіть програму, знайдіть в її меню пункт, що дозволяє відключити введення PIN-коду, після чого відключіть його, якщо цього не було зроблено раніше.
2
Якщо режим введення PIN-коду включений, на віртуальному диску модему записана програма тільки під Windows, а жодного комп'ютера, що працює під керуванням цієї ОС у вас немає, тимчасово переставте SIM-карту з модему в телефон. Вийти в інтернет з телефону ви з великою ймовірністю не зможете, оскільки деякі з таких карт мають захист від використання поза модему. Але ось відключити введення PIN-коду, швидше за все, зможете, використовуючи для цього відповідний пункт меню апарату. Зробивши це, переставте карту назад у модем. При кожній перестановці знеструмлюють як телефон, так і модем.
3
Якщо вам необхідно ввести USSD-команду для підключення безлімітного інтернету, зробіть це одночасно з виконанням кроків 1 або 2 (у першому випадку з комп'ютера, у другому - з телефону). З Android-нетбука ввести таку команду неможливо. Пам'ятайте, що в роумінгу інтернет безлімітним НЕ буде все одно.
4
Підключіть модем знову до звичайного комп'ютера. Якщо він працює під управлінням операційної системи Linux, запустіть в ньому програму Minicom, а якщо під керуванням Windows - Hyper Terminal. У першій програмі в якості імені порту виберіть/dev/ttyACM0, в другій - назва модема. Встановіть з'єднання з модемом, а потім подайте на нього команду: AT ^ U2DIAG = 0.
5
Закрийте з'єднання в термінальній програмі і відключіть модем. Підключіть його знову, після чого переконайтеся, що він більше не розпізнається як знімний привід CD-ROM.
6
Чи не підключаючи модем до нетбуку, працюючому під керуванням операційної системи Android, зайдіть в його меню і виберіть наступний пункт: «Налаштування» - «Бездротові мережі» - «Точки доступу (APN)». Введіть в нього настройки, рекомендовані оператором. Простежте, щоб у назві точки доступу не було жодної помилки. У ньому обов'язково має бути присутнім слово "internet".
7
Підключіть прилад до нетбуку, працюючому під керуванням операційної системи Android. Перезавантажте його. Потім просто запустіть браузер і приступите до роботи в інтернеті.